Korku Kitap Kapağı

Tepki
0
Okul ödevi için kafamdan uydurduğum bir yazarın kafamdan uydurduğum bir kİtabı
yorumlarınızı esirgemeyin:D

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Okul ödevi için kafanızdan uydurduğunuz ve tasarladığınız bir çalışma her ne kadar bir takım tashihler ve hatalar olsada gayet başarılı buldum, hatalar derken gördüklerimi yazayım, öncelikle ilk gözüme çarpan yabancı kelimelerde büyük harflerdeki İ harfi, ön kapakta üstte ve altta yazıları kesime çok yakın çalışmışsınız biraz daha yazıları içeriye toplayın, arka kapaktaki barkod ve yayınevi logosu da aynı durumda ve barkodun rakamlarını 869 ile başlatırsanız daha gerçekçi olur çünkü Türkiye'deki her ne sektörde olursa olsun ürünler 869 ile başlar, tabiki bunlar belki önemsiz şeyler ama yeri geldiğinde önemsenmesi gerekiyor, kitap sırtında da logo hariç diğerlerini 180° çevirirseniz daha uygun olur düşüncesindeyim, zira bu şekilde kitap rafta tepe taklak kalıyor şahsi fikrim, elinize emeğinize sağlık...

Tepki
0
@Yaşar Karadeniz
yorumunuz bana cesaret (gaz:D) verdi teşekkür ederim
söylediğiniz ufak detayları düzelttim

Tepki
31
Yaşar abinin dediklerini düzenlediyseniz fazla söze gerk kalmadı yeni çalışmalarınızı bekliyoruz kolay gelsin

Tepki
0
çok teşekkürler. dün ödevi hocama teslim ettim hmmm güzel olmuş dedi
bazen kendimden şüphe ettiğim oluyordu. yorumlarınız bana cesaret verdi teşekkür ederim

Yukarı Alt