Kot üzerine birkaç dijital baskı çalışmam

MACİDE

Üye
Tepki
0
Mrb.tlyy1818 nickli arkadaşım güler hanımı tanıyorum ve gerçekten yanlış düşünüyorsunuz.çünkü biz taslak çalışmalarını vs. Gördük.özür borçlu olduğunuz düşüncesine bnde katılmaktayım.gerçek elbet ortaya çıkacaktır.o zaman bu söylediklerinize pişman olacaksınız..iyi günler..

tlyyy1818

Üye
Tepki
1
macide hanım siz her gördüğünüz şeye ınanrmısınız?
ben gül hanımı tanımam belkı yanlştır belkı doğru ben içinde bulunduğum ve emın olduğum bır olayı yazdım belkı kırıcı olmuş olabılırım ama amac kırmak yada rencıde etmek asla değil..gördüğüm yaşadığım emın olduğum durumu acıklamaktı...özür konusuna gelınce bırakın bunu ben düşüneyım bende bılıyorum ne zaman nerde nasıl davranıcağımı konuyu sonuclandırdığımda özür dilemeyide bilirim..ama zamanı var....

muratizmir

Üye
Tepki
0
ozgur abim var benim ordaa 10 numara abilerimdendir tts de yanlis olmaz onlarda calismalarinida begeniyorum kendilerinin bencede fazla uzatmayinm artik bu konuyu ozur falan ortada anlasilan bi aci gercek var ve ne denilse bos tts ye basarilar herkeze iyi bayramlar

tlyyy1818

Üye
Tepki
1
özgür beyı tanıyorum..murat bey gercekten cok ıyı bı ınsan...konuyu bız kapatalı cok oldu yorum yapan arkadaşlar sayesınde uzuyor

kerocan

Üye
Tepki
0
merhaba bu baskıyı nereden yaptırarabilirim. seri imalat yapabilmem gerekiyor.lütfen yardım edin

Tepki
10
Merhaba,
Bu çalışmaları yanılmıyorsam 2008 ylının sonlarında yapmıştım, sadece numune çalışması olarak kaldı, devamı gelmedi,seri imalat aşaması epeğce zor olan çalışma bunlar, butikvari işler ve fiyat olarak ta biraz masraflı.İstanbul-Güngörende bir müşteriye sunmuştum,kot imalatı yapıyordu Kale iş merkezi yakınlarındaydı işyeri, şuanda firma adını hatırlamıyorum, ama bulabilirim ve en kısa zamanda size bildiririm,...( tabi işyeri hala duruyosa ).
Ayrıca yukarıdaki arkadaşın tlyyy1818 çalıştığı işyerini ziyaret edebilirsiniz,sanırım bu makineden onlarda da var, ee mademki desenleri de çok rahat bir şekilde teğiminedebilir, onlarla yaptırabilirsiniz bu çalışmaları...
Kolaygelsin...

Tepki
0
özür dilerim arkadaşlar konuyla ilgisi olmayacak bir durumu sizlere danışmak istiyorum

ben nakış deseni indirmeye çelışıyorum ancak bir türlü başarılı olamıyorum
desenleri nasıl indirebileceğimi bana öğretebilecek bir arkadaş varsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

Tepki
10
Hilmi bey,
nakış desenleri bölümünde indirmek istediğiniz desenin altında yorumu yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Yukarı Alt