kuaför tabela tasarımı

Tepki
6
arlkadaşlar bi arkadaşıma yapmıştım acele oldu biraz ama yinede iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum

Tepki
7
1.deki yazı tipleri ve stillileri biraz daha değişik osla bence daha güzel olurdu.bir iki saç stili daha ekleyebilirdin.böylede çok güzel tebrikelr

U

User

Misafir
sevgili ismail bu çalışmanı begenmedim malesef.
herseyden önce resmi sündürmüşsün ve anatomiyi bozmuşsun kadının suratı uzamış. bunu 1 resimde yada logoda asla yapma.
ve yazıları yer o kadar cokkken sıkıstırkışsın. rahatlatsaydın ya yazıyı aceleye geldiği belli ama ne kadar acelede olsa bundan iyi olması lazımdı.
çise yazısını sola alıp biraz büyütseydin ve kuaför yazısınıda saga alıp kullansaydın daha iyi olurdu ama suan inanıyorumki sen gibi çok kısa zamanda bunları yapan bir arkadasımız. fazla uzun sürmeden çok daha kaliteli işler yapacagına inanıyorum. yaptıgın 1 cok çalışmalarda bu azmini rahatlıkla görebiliyorum. ve bu yüzden seni tebrik ederim. ama bu çalışma olmamış. :} ona göre :}

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Zemine daha renkli bişeyler kullanmalısın bence. Resimleri esnetmen yanlış olmuş. Yazı karakterlerinde çok iyi değil. Bayan kuaförüne daha ince daha kibar bişeyler kullan. Bu çok kaba olmuş. Kolay geldin..

sagopa_rap

Üye
Tepki
0
arkadaşım biraz basit olmuş biraz daha güzel yapabilirdin ve daha güzel resimler seçebilirdin ama yinede emğine sağlık

melekru

Üye
Tepki
0
ilk gözüme çarpan fotoğrafın sündürülmüş olmasıydı. bayan kuaför yazısı tek satırda yazılıp boyutu biraz küçültülse çiseye daha çok yer açılırdı.
yorumlara da katılıyorum. daha zarif bir yazı tipi olmalı hani kadın kuaförü olduğu belli olmalı
kolaylıklar diliyorum çalışmalarınızda.
saygılar...

Yukarı Alt