kurban bayramı

lazut52

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar .
beni yerden yere vurmaya devam etmeniz için bi çalşıma daha yaptımm.. :)

eleştirilerinizi bekliyormm

selametle

U

User

Misafir
eline saglık güzel olmuşta. sagdaki benden yakısıklı adam kim ? senmisin?

By_ExE

Üye
Tepki
0
@lazut52

Arkadaşım Öncelikle Merhaba Bana Kalırsa En Kötü Çalışmada Bile İnsanlar Her Zaman Başarılıdır. Önemli Olan Yaratmaktır Ve Yapmak İstediklerini Yapmakta Güzel Olup Olmamasına Daha Sonraki durumlarda Kendin Kara Verip Kendin Cevaplarsın.
Biz Burda Sadece Sizlerin Yapmış olduğu Çalışmaları Eleştiririz , Her Ne Kadar Anlamasamda Göz Zevkime Güvncim Sonsuzdur. Daha Öncki Çalışmanı AraştırdımAma Rastlayamadım. Eminim ki Diger Arkadaşlarda Benimle Aynı Görüşteler Ve Çalışmana Hakaretten Ziyade Eleştiri Vermişler Ve Eleştirmenin Herhangi Bir Art Niyeti Yoktur. Sadece Sizlerin İyiliği İçindir.

Şuanki Çalışman Gerçekten Güzel olmuş Özellikle Arkafont Rengi Çalışmana Uymuş.
Bu Arada Dikkayimi Çeken Bir Şey Oldu Resmin Etrafındaki Fırfır rengi Resmi Ön Plana Çıkarmış. Yani Güzel Çalışma ;)

Tepki
2
eleştiriler herzaman iyidir insana daha çok hırs werir daha çok paylaşımlarını bekliyoruz vazgeçmek yok :)ayrıca çalışman güzel olmuş paylaşımın için teşekkürler..

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
gerçekten güzel olmuş,fakat,benim görüşüm olarak o sinema film şeridi pek uymamış gibi ama yinede arka fonuyla,resimle ve yazıyla çok hoş olmuş...:):)

Yukarı Alt