kurs almadan desen yapma

Tepki
28
@Esra Yurdanur
örneğinizi resimli görebilseydik yardımcı olabilirdik ama tahminim adımlarınız fazla yada yaptığınız kavis küçük
kalemle kavis çizer gibi çizemezsiniz kavisi küçük alanlarda adımı düşürerek elde edebilirsiniz bu durumdada küçük ten kasıt bir yere kadar belli sınırların altına düşerseniz makina yürümez ayrıca istenilen görüntüyü alamazsınız dolayısıyla her şey mümkün olmasına rağmen bazı durumlar sizi kısıtlayabilir buna en iyi örnek küçük ve çok ayrıntılı desenler daima zor desenlerdir ve sizi zorlarlar görüntü olarak sonuç alsanızda(pc ekranında)
makinada sonuç alamazsınız hem randımanlı bir çalışma olmaz hemde çıkan desen iğne ve iplik kalınlığına göre ve makinanın teknolojisine göre vasat kalabilir genel olarak bunları söyleyebilirim ama ne demek istediğinizi tam anlatırsanız daha iyi yardımcı olacağız size

Tepki
0
şimdi ben bişey yazsam dersinizki nerde uyuyon burada en son msj 2008 de oldu sen uyuyormuydun yeni başlşiyorum yardim edebilirmisiniz nakişciyim

bovran35

Üye
Tepki
0
s.a arkadaşlar eos 3 u öğrenmek istiyorum izmirde bana yardımcı olabilecek birileri varmıdır .kurs alabileceğim .tabi ücret karşılığında .

Yukarı Alt