Kurumsal Kimlik

Tepki
5

Kurs Çalışmam Çok Profosyonel değil biliyorum , yinede sizlere paylaşmak istedim . Yorumlarızı bekliyorum..

Adem GÖRDÜK

Music Composer
Tepki
38
Hani paint terk demeyelimde. Daha üstünde çalışılması gereken bir proje bence. Bu arada çalışmanızı hangi programla yaptınız ?

Tepki
0
Çalışma demek biraz zor. Siz belki üzerinde uğraşmış olabilirsiniz ama bizim gördüğümüz cart sarı bir fon üzerine 2 tane kelebek ve göz tırmalayıcı bir font. Paint terk terimi de bazı sözlüklerden gelen bir tabirdir. Biraz ağır kaçmış gibi olsa da konuyla alakalı gibi geldi. Yine de bunu yapamayan da insanların olduğunu söylersek, ilk çalışmanız olması sebebiyle yerden yere vrumak da anlamsız. Daha iyilerini yapabileceğinize inanıyorum iyi çalışmalar.

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
Biraz daha tasarıma yönelin. Logo'da size aitmi? Sanırım daha yolun başındasınız. Biraz daha etkileyici renkler ve bunların birbirine sağladığı uyum bunları göz önünde bulundurarak çalışmanıza başlayın. Başka tasarımlarınızıda görmek ümidiyle...
İyi çalışmalar.

Tepki
5
@Adem GÖRDÜK

İllustratör programınd yaptım .

@ramadanoglu

Bunlar kurs çalışmalarım daha çok yeniyim elimden geleni ve bilidiğim kadarını yapmaya çalıştım sorunlarım çok var fakat elimden gelen bu ... Teşekkürler

@Şerife ERTAŞ

Evet yolun basındayım bu sebeple kusurlar çok logo'yu ise netten buldum ve dekupe ettim ... teşekkürer

Adem GÖRDÜK

Music Composer
Tepki
38
@özlem kumar

İlerledikçe, çok İyi işlerinizi göreceğimizden eminim. Başarılar.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Az öncede Zıplat tasarımına bakmıştım :) Burada da aynı şeyleri söylemeden duramayacağım.. Çok çalış, gerektiğinde sorunlarını burada paylaş Yardımcı olacak o kadar çok arkadaşımız var ki...

Yukarı Alt