Kuyumcu kataloğu kapak çalışması

Tepki
0
Kuyumculuk sektöründe alyans imal eden bir firma farklı bir tasarım istedi sizce nasıl yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Emeğinize sağlık bence şık olmuş, yalnız adresi bir gözden geçirmenizi öneririm sanırım harf hatası var, kolay gelsin, paylaşım için teşekkürler...

Tepki
4
Müşteri farklı bir çalışma istemiş siz de yapmışsınız ama alyans imal eden bir firmaya gidermi bence gitmez. Kapak ön kısmına alyanslı çekici bir bayan görseli bile koysanız sanırım şuankinden daha uygun olurdu. Müşteri bu tasarıma ne dedi bilemiyorum ama müşteriye tercih olarak değil de alternatif olarak sunun derim. Kolay gelsin...

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Müşteri farklı bir çalışma istemiş ve bu çalışmayı da beğenmiş ise sorun yok ancak arkadaşların da belirttiği gibi bir alyans firmasını anımsatır mı ? Hayır.

Tepki
0
Müşterim henüz tasarımı görmedi yorumlarınız için ayrıca çok teşekkür ederim bu arada katalogda bayan görseli kullanmak istemiyor müşterim

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@goldistanbul
Rica ederim faydamız oldu ise ne mutlu, bu da grafikerler.org farkı olsa gerek :grafikerler:

Tepki
5
bence gayet hoş sadece kapak sayfasında en alttaki çizimin opacity değeri belki biraz daha aşağı alınabilir

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Öncelikle çalışmanızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

çalışma ile ilgili size bir kaç noktada fikrimi söylemek isterim, öncelikle,
arka kapakta kullandığınız renk çok güzel olmuş, fakat ön kapakta beyaz ve çok
desenli (dalı ) çalışmalar dikkati çok dağıtmış, anladığım kadarıyla eskitme tarzı yapmak istemişsiniz, ama dediğim gibi desenler (dallı) çok fazla ve rahatsız edici olmuş.

müşteriniz her ne kadar bayan görseli istemesede bence alternatif olarak
sizin kullanıp göstermeniz gerekiyor diye düşünüyorum, ayrıca bayanı kullanmasanızda bir bayan eli mutlaka kullanılmalı diyorum, tabiiki son karar sizin

Yukarı Alt