Lacoste -Touch Of Pink-

Tepki
5
Söylemekte yarar var.
Grafiker değilim, işin tekniği çok iyi bilmem ki bilmem de gerekmiyor. :p
Fakat yine de çalışmayı koymak istedim.

varezci

Üye
Tepki
1
Afiş yada reklam broşürü tarzı şeyler hakkında pek bir bilgim olmamasına karşın parfümün kesimi konusunda biraz daha çalışmanızı tavsiye edebilirim. Bence etrafı daha iyi temizlenebilirdi. Köşelerde beyazlık ve pembelikler görünüyor ve bence göze hiç hoş gözükmüyor. Fikir olarakta basit ve etkili bir görünümü mevcut fakat (gözlerim tam net görmüyor kusuruma bakmayın yorumlarımı bu halde yapıyorum belki yanlış görmüş olabilirim özür dilerim şimdiden) arka planda bir kaç beyaz nokta görünüyor, onlarda yok edildiğinde daha hoş duracağına eminim .)

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
alt kuşak ve seçilen fontları beğendim
arka fon ya tam siyah beyaz ya da içine pembe karıştırılmış olabilirdi
(kişisel görüşümdür; ben parfüm reklamlarında çok kullanılan cinsellik konusunu basit ve saçma buluyorum)

Tepki
10
Pınar hanım ,çalışma parfüm reklamıdan çok ,bana ya çorap,ağda,yada selülit kremini .... çağrıştırıyor.Bence parfüm reklamı için vicutların üst kısmını kullansaydınız daha etkili olurdu.Her nekadarda Hasn bey (kişisel görüşümdür; ben parfüm reklamlarında çok kullanılan cinsellik konusunu basit ve saçma buluyorum) desede .Bayanın ve erkeğin şöyle kendinden geçmiş bir bakışı ,yüz ifadelerinde gösterebilseydiniz daha etkili olurdu.Parfümün büyüsü...............:)

Yukarı Alt