laptop alıcam,önerilerinizi bekliyorum

Tepki
0
laptop almayı düşünüyorum,karar veremedim daha
bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim
önerdiğiniz marka ve modelleri bekilyorum:)

Tepki
100
özellikle tasarım içinse dedim.
tavsiye etmem.
hele arşiv içinse hayır.
USB dopalama aygıtları var.
tak kullan.
en mantıklısı bu bence.
sadece, müşterinin ayağına iş götürmek için mantıklı olabilir.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Tasarım içinse bende arkadaşım gibi kesinlikle tavsiye etmiyorum... Çok iyi özellikleri olan bir labtop aldım birkaç ay önce, çift çekirdekli 4 gb rami var fakat dizüstü bilgisayarların fanları yetersiz olduğu için çalışırken işlemci ısınıyor ve makina sersemliyor. Bu yüzden özellikleri ne kadar iyi olursa olsun tavsiye etmiyorum... En iyi masaüstü bilgisayar. hatta en iyisi MAC-G5 :)

Tepki
7
Ayrıca laptop için dökeceğiniz o kadar paraya değmez. En doğrusu quad işlemcili, grafik kartı iyi, büyük bir monitörü olan masaüstü almak. Yanımda acil durumlar için olsun, iş göstereyim falan düşünürseniz ikinci el uygun fiyata bir model alın yada zaten sıfırlarında fiyatları çok düştü.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Vallahi eminecik'inde dediği gibi eğer arşiv oluşturacaksanız, external harddisk'ler var... Bende bu external hardisklerden alıcam, öneriyorum ve fiyatları o kadarda pahallı değil, bulunduracağın boyuta göre parasıda artıyor ama çok pahallı değil.. mesela kaliteli bir external hardisk almayı düşünürsen, 160 gb 'lığı sadece 130 ytl...:) yok 160 gb yetmez dersen daha büyükleride var, parada çok oynamıyor zaten, iyi seçimler..

Tepki
0
usb alıcam ewet
masaüstü bilg.var
yanmda taşımam gerektiği zamnlar oluyo zorlanıyrm
marka olarak ne önerirsiniz

Yukarı Alt