Logo çalışmalar...

pythia

Üye
Tepki
0
Herkese Selam..

4 adet logo çalışmamı göreceksiniz.Bunların haricinde 2-3 adet daha yapmam gerekiyor ama biraz tıkandım..Aynı şeylerin üzerine yoğunlaşmak istemiyorum.Fikir ve görüşlerinizi beyan ederseniz çok sevinirim..
Not: Logo do kullanılan (dini) semboller diğer logolarda da kullanılacak..Amaç bu grubun dini müzikle caz müziği birarada kullanmaları ve bunun ön plana çıkmasını istemeleri..Şİmdiden herkese teşekkürler...

Tepki
7
ıstedıklerını bırada toplamak karısık olucak zaten oyle bır goruntu olusmus.
ısmın altına zemın kullanmadan deneyebılırsın bence. benım nacizane fıkırım bu ama ustalar sana daha derın bılgıler verecektır.

pythia

Üye
Tepki
0
TEşekkürler..Siz söyleyince benim de gözüme öyle gözüktüler..Ama isteyen kişi renk alternatifli görmek istedi.Yine de sizin dediğiniz şekilde alternatifler de sunucam..İyi çalışmalar...

pythia

Üye
Tepki
0
MErhaba;
Grup kendi logosu olarak her türlü afiş,broşür vb. materyallerde kullanıcak.Ama logonun bu kadar çok şey içermesi onların isteği.Semboller ve piyano gibi..O yüzden mümkün olduğunca sade ama şık bir çalışma yapmak istiyorum.Burçin Hanımın dediği gibi biraz karmaşık oldu böyle.Biraz fikir verebilirseniz sevinirim.. İyi Çalışmalar..

pythia

Üye
Tepki
0
Birşey daha sormak istiyorum;parlament gece mavisini (graident olarak) corel'de vermek istiyorum..Bu konuda da fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim..

pythia

Üye
Tepki
0
Bir de renkleri değiştirerek uygulama yaptım.Aslında istediğim tam bir altın efektiydi ama corel'de beceremedim...

Tepki
31
dün akşam aklıma bişey geldi

jazz deyince aklıma gelen ilk şey saksafaon

büyükcene bir jazz yazarsınız j yi saksafanından yaparsınız saksafondan çıkan duman şeklinde nağmeler ve nağmelerde de müzik ve dini işaretleri kullanabilirsiniz

renk olarakda üste koyu lacivert onun alrına biraz daha büyük bir zemin ve C 100 M70 olarak farklı bir lacivert en alta da c80 m 50 olarkada daha açık bir laciver yani 3lü zemin olarak arka fonu kullanabilirsiniz

Yukarı Alt