Logo Çalışması (Tavsiyeniz???)

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Firma ne iş yapar ? Bilgileri verirseniz öneri sunacağız.

Mehmet ÖZDEMİR

Grafik Tasarım
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
243
logo dizaynına göre makine üzerine satış yada üretimi yapan bir firma...

üçgen üç parçadan oluşuyor gördüğüm kadarıyla üstte bulunan küçük üçgenin duruşu bütünlemeyi bozmuş gibi, biraz sağa doğu büyütürseniz güzel olacak gibi :) hayırlı tasarımlar...

Sinan KAYA

Üye
Tepki
40
altta duran şu
parça biraz daha büyük olup üçgene bitişik dursa daha güzel olur bence..Sadece önerimdir.

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
katılıyorum onlardan ayrı bir parça gibi duruyor bütünleşmemişler. Emeğinize sağlık üstünde düzeltmeler yaparsanız gayet güzel olacaktır.

CBDesign

Üye
Tepki
0
@RODERİC

aslında dediğiniz gibi olsa değişik bi tasarım olabilir deniyeceğim :)

böyle yapmamın sebebi bu parçanın yarısı içerde yarısı dışarda ;) ama içerdeki içeriyle birleşmiş :) böle bi anlam yükledim ne kadar doğru bilmem :D iyi çalışmalar teşekkürler :)

@--şerife--

Teşekkürler :) değerlendiricem :) iyi çalışmalar

Tepki
5
Sunumunuz hoş olmuş bence, üçgeni kestikten sonra sağdaki parçayı olduğu gibi kaydırmışınız sanırım o yüzden göze takılan bir hata gibi duruyor. üstteki üçgeni de aynı miktarda kaydırır ya da kesit genişliklerini aynı yaparsanız göze hata gibi gelmeyebilir bence...

Sinan KAYA

Üye
Tepki
40
@CBDesign

içerdeki parça daha büyük dışarıda duran küçük olmuş ondan söyledim :)

CBDesign

Üye
Tepki
0
@Burak Güzey

Sağolun evt o kayma gibi gözüküyo haklısınız ben onu i harfinin üstüne bilerek yerleştirdim ama düzeltme yaparak daha güzel görünebilir sağolun iyi çalışmalar :)

Yukarı Alt