logo çalışması

Tepki
0

merhaba emine hanım yaptım ama umarım doğru yüklemiimdir

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Aslı hanım,

Bu nedir?
Logo mu?
hiçmi örnek almıyosunuz arkadaşların çalışmalarını Aslı hanım evet emek veriyorsunuz evet bişeyler yapmaya çalışıyorsunuz ama bu benim gözümde hiç logoya benzemiyor lütfen daha fazla çalışın ve daha iyi işler yapın ve bize sunun ben bunu yapıyorum artık diyebilin çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Saygılarımla.

Tepki
100
merhaba aslı hanım.
logo çalışmanızdan çok tekniğini biraz gözden geçirmek gerek.
anahtar crop yaptığınız tuğla desen sanırım jpeg.
logolarda asla jpeg kullanmayın.
yazı karakterinizi gözden geçirip efekt kullanmayın.
bu değerlendirmenin ardından forumda logo nedir, nasıl olmalıdır adlı konuyu ve çalışılmış logo örneklerini incelemenizi öneririm.
saygılar...

Tepki
25
Aslı hanım fikir güzel fakat işleyiş ve kullandığınız program yanlış. sanıyorum ps de yapmışsınız ve filter kullanmışsınız bunu vektör yapmayı deneyin yazı karakteride olmamış başka fontlar denemelisiniz bu eleştiriler sizi üzmesin aksine bilen arkadaşların fikirlerinden ve yapılan çalışmalardan feyz almanız içindir. düşüncenize ve ellerinize sağlık...

Tepki
31
aslı hanım bence logo fikir olarak gayet güzel ama anahtarın sadece çizgisel kullanırsanız ve yazıda efekt yapmadan anahtar dişleri şeklinde keserseniz tabi yazıyı bozmadan güzel bişeyler ortaya çıkacaktır

sadece uygulamayı öğrenin bence çok güzel işler çıkarabilirsiniz

Tepki
0
@Fatih Coşkun

yorumunuz için teşekkürler fatih bey.bende bunu dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum bakalım nasıl olacak:confused:

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Zamanla herşey olur Aslı Hanım, siz yeter ki öğrenmeye çalışın, çabalayın, çalışmalar yapın, Günden güne geliştiğinizin farkına varacaksınız o zaman..

iyi çalışmalar.

Tepki
4
@Mehmet KIYMIK

Mehmet Bey;
Son derece yapıcı eleştiri yapmışsınız!. Sizi, arkadaşa vermiş olduğunuz destek için tebrik ediyorum...
Lütfen arkadaşlarımıza yol gösterecek şekilde yorum yapınız.

Yukarı Alt