logo çizen arkadaşlar dikkat edin yoksa !...

Tepki
100
geçen gün gazetede görmüştüm. bir iki ay geçmiş tarihi.
sonra nette araştırdım biraz.

Apple ile New York Belediyesi "elma" yüzünden mahkemelik oldu. Apple, belediyenin çevre kampanyasında Apple'ın logosunun kullanıldığını iddia etti..

haber aynen böyleydi...
sizce aşağıdaki logolar biribirine ne kadar benziyo ki....
aman dikkat neme lazım mahkeme kapılarında sürünmeyelim sonra

Wish

Üye
Tepki
4
Super TUrkıshmene katılıyorum.
Ki elma yerkende benim aklıma apple geliyor.Napcaz yemiyelim o zaman eheheh
Bu logoların arasında çok fark var.
Ama üzerinde değişiklik yapılması halinde hak talep edemiyorlar die biliyorum ben.
Bilgiyi paylaşıtıgın için teşekkürler.Bilmeyen arkadaşlara bilgi olur.

kacakkiz

Üye
Tepki
0
ben bazen logo çalışması için çok zor durumda kalırsam araştırma yapıorum .. yani nası desem google giriorum onla ilgili ne varsa tektek inceleyip fikir alıorum sonra hepsinin karışımının hayalini kurup tasarlıyorum..
yandım desenize ... :)

ahmetongul

Üye
Tepki
0
antalya sebzeyi araştırırsanız webden bende elma figürü ile bir logo hazırladım acaba odamı appel den çalıntı acaba çok merak ediyorum. (Yoksa ben hırsızmıyım? ha !)
buna sadece gülünür arkadaşlar ufak bir benzerlik var oda ikisininde elma olması ne yani biz şimdi elma figürü kullanarak logo yapamayacakmıyız. apple ile başımız derdemi girecek. eğer öyleyse başımız dertte adana pastacılar derneğine bir logo hazırladım başak kullandım desenize bu şimdi benim yandığımın resmidir... :)

Tepki
59
aple grubuda aple yi mahkemeye vermıstı ısmızı kullandılar dıye able grubu bııyosuzunu cok eskı bi grup mahkeme kararı ne oldu oana bakmadım ama eskıden ole bı gozume carpmıstı

Yukarı Alt