logo çizmem lazım

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
ama yaratıcılığı ya da tasarımı simgeliyecek bir imge bulamıyorum bir fikriniz var mı

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Eğer yapacağınız logo deneme değil ise ve bir firmada kullanılacaksa, mümkünse o logoyu siz yapmayın... Bir grafiker yapsın... Yok hayır ben kendimi geliştirmek için yapacağım bu logoyu diyorsanız, siz birşeyler tasarlayın ne yapabildiğinizi görelim üzerinde konuşup size yol gösterelim..

Saygılarımla

Tepki
0
ben özel iş almak istiyorum bunun için el ilanı bastırıp dağıtacağım logoyuda kendime çizeceğim sadece bir amblem bulmakta zorlanıyorum

ayrıca bir grafikere logo çizdirecek bütçeye sahip değilim

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
@Arzu Uluırmak

Sayın ghg arzu hanım gerekli cevabı vermiş diye düşünüyorum. Eğer zaten tasarımcıysanız logonuzu hazırlayın olumlu olumsuz yorumlarla şekillendirmeniz daha kolay olacaktır. Yok hayır değilim ama kendi logomu kendim yapacağım diyorsanız, bu işi profesyonellere bırakmanızı öneririm.

Saygılar.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@ghg

Bende bir imprezza satın almak istiyorum ama yeterli bütçem yok, oturup kendim mi yapmalıyım acaba? :confused:

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Yeterli bütçeye sahip değilseniz, basitte olsa bir logo tasarlayın ve birlikte şekillendirelim. Fakat ileride mutlaka profesyonel birilerinden yardım almalısınız. Çünkü firma için logo çok önemlidir.

Saygılar.

Kadir İnanır

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
@ghg

anlayamadım özel iş alacaksınız el ilanı yapacaksınız :S

nasıl yani. bence bırakın bu işi mesleğimi kirletmeyin.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
El ilanı yaparak kendisine özel iş alacağını söylemiş olması, o insanın tasarımcı olduğunu göstermez sayın Mint. Su tesisatçısı, kuaför, boyacı v.s. de olabilir. Sert tepki vermeden önce karşınızdaki insanın mesajını iyi algılamalısnız.

Saygılar.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt