Logo imalatcilari yardim

piryapos

Üye
Tepki
0
işi elbiseleri imalatı yapan bir firma için süper bir logo yapmak istiyorum bu konuda bana fikir yada tasarım yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
Laçin İş elbiseleri firma adı yardımlarınızı esir gemeyin lütfen!!

Tepki
100
fikir ve tasarım aşamasında size tabiiki yardımcı oluruz arkadaşım.
örnek bir çalışmanız varsa görmek isteriz.
çalışmanız üzerinden fikir yürüterek en uygun logoyu oluşturmaya çalışalım.
çalışmanızı en kısa zamanda bekliyoruz.
saygılar...

piryapos

Üye
Tepki
0

logo bölle bir şey zemin ve yazı önemli değil ama turuncu logo yerine geçecek daha süper cix bir logoya ihtiyacım var lütfen yardım öneri iş elbiseleri ile alakalı olsa yada nebiliyim süper olsun işte

piryapos

Üye
Tepki
0
evet bunun yerine daha hoş bir logo olmalı bence ama nasıl bir şey olacak bilmiyorum saksıyı çalıştıramadım bir türlü cizip yardım etmek isteyenlere şimdiden teşekkürler

kimse yardım etmiyecekmi?

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Anladığım kadarıyla siz grafiker değilsiniz, sadece bedava logo yaptırmak isteyen bir vatandaşsınız... Evet kimse yardım etmeyecek, Eğer ücret karşılığı logo yaptırmak istiyorsanız konuyu işveren ilanları bölümüne açabilirsiniz...

Saygılar...

İsmail Ev

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
1
HAYALİN'e katılıyorum. 100 adet kartvizit siparişi verip üstelik de bir logo çizivermemizi isteyen müşteri tarzı bir istek bu. Bence logoya ve grafik sanatına yapılmış büyük bir hakarettir.
Ancak birşeyler tasarlayıp sunarsan, burada sana seve seve yol gösteren olacaktır.

piryapos

Üye
Tepki
0
komik olmayın ben logo isteyen herkese ücretsiz logo çiziyorum ve burdan gönderecem siz hayal edin ben çiziyim artık

Yukarı Alt