Logo isteği

Durum
Konu kapatılmıştır.

Wish

Üye
Tepki
4
http://www.brandsoftheworld.com/download/brand/93632.html

İstediğin logoları bu siteden vektörel olarak indirebilirsin.
Müşterinin istemiş olduğu değişiklikleri kendin yaparsan senin açından daha iyi olacaktır.Sonuçta müşteri ile birebir diologda olan sensin.Ne istediğini daha iyi anlar daha kolay sonuca ulaşabilirsin.
Satrol elinden geleni yapmış.Teşekkürler satrol bu arada.Yardımcı olmaya çalışman çok güzel.AMA Arkadaşımız ne kadar deneyimli bu konuda bilmiyruz.Eğer yeni ise bişeyleri kendisinin yaparak ilerlemeesi onun için daha iyi olacaktır.
Umuyorum dediklerimi yanlış anlamazsınız.
Teşekkür ediyorum.
Satrol elinden geleni yapmış gerekli değişikliği üzerinde kendin yapmalısın.Umduğundan büyük ölçüde yollamış işi.

Tepki
0
allah razı olsun elinden geleni yapmış arkadaşımız inkar edemem zaten..
karşımdaki adam KIL olmasa Logo cok güzel oldu..
Müşteri değil di
Yinede saolsun ve bu şekilde Ağız diş Sağlığı ile ilgili bir kaç logo ya ihtiyacım var verdiğiniz adreste bulamadım.. :)

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
@turkgencnet

arkadaşım bu nedir. ne işidir bi bahseder misin lütfen. sen grafiker misin matbaacı mısın. bunları bi açıklar mısınız.

burada tasarım yaptırmak için bulunmadığımızı belirtmek isterim. sadece grafiker ve bu işe merak duyan insanlara bilgimizce yardımcı olmaya çalışıyoruz. ama tutup kimsenin yapması gereken sorumluluğunda olan işleri inayet adına yapamayız.

arkadaşım size gereğinden fazla zaten yardımda bulunmuş buna teşekkür etmek yerine yeni taleplerle gelmeniz oldukca yanlış. bence bundan sonrası artık sizin işiniz.

konuyu kilitliyorum.

FORMUN AMACI; BİLMEYEN DOSTLARIMIZA BİRŞEYLER OĞRETMEK, YARDIMCI OLMAK. EĞER İŞ YAPTIRMAK İSTİYORSANIZ BUNU İŞ VERENLER BÖLÜMÜNDE DİLE GETİRMENİZDİR.

ARKADAŞLAR BU TARZ MESAJLARA LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ. EMEĞİNİZ BOŞA HARCANMASIN.

Tepki
6
@wish

sana katılıyorum wish ben elimden geleni yaptım bilirsin bu işleri tarif etmekle tarif ettiğin gibi olmaz olmuyoda ben elimden geleni yaptım yazıları değiştirdim

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt