Logo, Kartvizit, Antetli kagit, Zarf

Tepki
6

Firma iki ortakli bi yapi firmasi.Logodaki kirmizi ve siyah renk iki ortagin birleserek enerji vermesini sembolize ediyor.Pronun kirmizi olmasi firmanin cok genc insanlar tarafindan yeni kurulmasindan kaynakli
Sizinde yorumlariniza sunayim umarim begenirsiniz elestrilerinizi bekliyorum

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
bence güzel ama kartvizitlerde oynama yapabilirsin...oynama derken yazıların yerleri adına söyledim,sağo sola kaydır hesabı:) onun haricinde bence gayet başarılı,tebrikler

Kadir Aksu

Üye
Tepki
0
güzel calışma ama zarfın altındaki seritler baskıda sıkıntı olur ofsetçiye.. malum zarf baskısı zordur.tasarım güzel .eline saglık...serit işi sakat ama ..keserken bi zor basarken bi zor.. dert yani:D

Tepki
0
güzel bi çalışma ve ayrıca güzel bi sunum
tek gözüme çarpan kartivitteki logo az daha küçülebilir sanki

Tepki
100
gayet başarılı ve çok uyumlu bir kurumsal çalışma olmuş.
elinize sağlık. bykarmanın dediğine de katılamayacağım maalesef.
bu matbaacılara bakarsak, boş bir sayfa verelim ellerine al bas şunu diyelim.
inan ne kadar mutlu olurlar. :D:D:D
yok matbaacı yok filimci, biz ne yapalım o zaman. :)
saygılar.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
@emine_x4

bence katılmalısın. Zarftaki şerit baskıda malesef sorun çıkartıcak. hatta kesin çıkartıcak. çünkü matbaa makineleri ne yazıkki makaslı sistemdir. makas zarfı tutar ve kazana çeker. makas payı en az 8mm (küçük ofset makinelerini baz alırsak) olmalıdır. buda şu demek. alttaki şeritin sol veya sağında 8mm beyazlık olacak. bence sen tasarımını kart vizit gibi yap. çizgilerini sağa al.

gerçekten güzel bir çalışma. tebrik ederim.

Eğer tam a4 baskı yapacaklarsa antetli içinde aynı şey geçerli. 23x33 baskı yapılacaksa veya daha büyük bir ebat skkıntı olmaz. saygılar.

Tepki
1
bence güzel bir çalısma olmus emegine sağlıkta kenardaki o siyah çizgi beni rahatsız ediyor iki kırmızı cizginin ortasına ince siyah cizgi olsaydı daha güzel olmazmıydı diye düsündüm :)

Tepki
6
arkadaslar atladiginiz bir yer var serit yanda olacakti digerlerinde oldugu gibi altta olmasinin sebebi makinedeki makaslarin tutma payi oda makineden makineye gore degisiyor yukaridan tutuyor ve 8mm bosluk cok bile :) ben her ihtimale karsi 12.mm tuttum orayi is basildi teslim edildi ancak kartvizitte exorcimsin dedigi gibi biraz oynasaydim daha iyi hale gelebilirmis tesekur ederim yorumlariniz icin

burhanhora

Üye
Tepki
0
Ben Matbaacıyım. Siz değerli arkadaşlarıma neden bu kadar zor geliyorki Zarfı bu şekilde basmak. Sürekli bastığımız bir iş. Çalışma çok güzel ve baskıda da hiç bir problem olmaz. Makas felan problem değil. Basılablir hemde pırıl pırıl olur.

Yukarı Alt