Logo Tasarım

red_angel

Üye
Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar gün içerisinde yardımınızı istemiştim. logoyu şu şekilde hazırladım. fikir ve düşünceleriniz önerilernizi alabilirmiyim?

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
Dürüm le bağdaştıramadım. dürüm çatal bıçakla mı yeniyor? o maskotu koymasaymışsın bide dürüm yazısı da kalın olsa idare ederdi. kolay gelsin emeğine sağlık. bu arada maskot sizemi ait?

Mehmet ÖZDEMİR

Grafik Tasarım
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
243
okunmasında zorlanma yaşanabilir. kullandığınız maskot hareketli msn ifadelerinden alınma sanırım. biraz daha üzerinde durmanızı tavsiye ederim...

red_angel

Üye
Tepki
0
:) teşekkür ederim o maskot evet arkadaşlar hazır smileylerden kullandım pek bilgim yok elimden geleni yapmaya çalışıyorum. fikirleriniz düşüncelerini ziçin teşekkür ederim. peki böyle dürüm şeklini nasıl yapabilirim :) hani basit yolla anlatabilirmisiniz.

red_angel

Üye
Tepki
0
bu arada :) sadece dürüm olmayacak elbette.. hani tamam dürüm diye niyetlendik ama. yanında ek yiyeceklerde olucak. çatal bıçakla yenen :)

Tepki
0
Evet arkadaşlara katılıyorum.Orada dürüm ile alakalı bir şey olabilirdi.Genede emeğine sağlık.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Çalışmayı neden bir ajansa yaptırmadınız merak ettim.

Belki yaşadığınız yerdeki grafikerler kendilerine birer Dürümcü (!) açtılar.

red_angel

Üye
Tepki
0
valla üstad ben hem öğrenmek hemde kendim birşeyleryapmak istiyorum. bu dükkanı açarken kimseden destek almadım... hep kendi emeğim. herşeyde kendi emeğim olsun istiyorum. bu yüzden başkasına yaptırma gereği duymadım. burada fikir alışverişi yapıp birşeyler çıkarmak benim için daha iyi... yardımcı olan arkadaşlardan allah razı olsun.

Yukarı Alt