logo tasarımı yorunlarsanız sevinirim

rapidline

Üye
Tepki
0
daha önce paylaştıştım ama sorunlu olduğu için değiştirdim şimdi tekrar paylaşıyorum yorunlarsanız sevinirim acil.

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
"Gelen gideni aratır" vakası olmuş... :) daire yapın bari dedim ama bu kez hiç okuyamıyorum herşey birbirine girmiş :)

k0nya

Üye
Tepki
0
çalışmanı kötülemek için konuşmuyorum

kendi fikrim herkezin fikrine saygı duyarım ama benim fikrim : sanki savasa gidiyor havasını veriyor resim bana

emege saygı yinede .

Tepki
1
Rapidline örneklerden yola çıksan biraz armalardan mesela ve renkleri daha açık kullansan zemini beyaz kullan bence yeşil okulunuzun forma rengi ise kontürlerde kullan yeşili siyahıda kontürlerde güzel olucak kolay gelsin

Tepki
100
Yorumları da okuyunca tekrar yorum yapmak hoş olur mu bilmem ama... Farklı fikirler için farklı yorumlar yapmak gerekir sanırım. Öncelikle okunaklı olmadığı kesin, sonra "savaşa gidiyoruz" yorumuna hakvermeden geçemeyeceğim. Hele ortadaki o harita (harita sanırım) öylece kurtarılmaya beklerken...
Bunların dışında hilali yukarı doğru çevirip aşağıda daha çok yazı yazılacak alan açılması daha mantıklı olabilirdi. Ancak bu hali ile bile okul logosuna benzermiydi bilemem. Ancak bu konsept üzerinde fakrkli bir kaç atraksiyan daha denenebilir...

Naçizane tavsiyem, bıkmadan denemeye devam ediniz. :)

rapidline

Üye
Tepki
0
Anlasılan fazla değişiklikte mahvediyomuş:D ben bundanda kurtuluyorum daha okul logosuna benzer tasarlıyorum

Yukarı Alt