Logo tasarımı

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
http://b1303.hizliresim.com/17/u/lgx5g.jpg
Mühendislik-Mimarlık firmamız için linkte verilen logo geliştirmeyi düşünüyoruz. Beğenilen çalışmaların sahipleriyle daha sonra katalog vb. çalışmalar için profesyonel işler yapılacaktır. İlgilenen arkadaşların irtibata geçme dileğiyle.

FİRMA BİLGİLERİ
Alya Mühendislik Mimarlık Elektrik

İrtibat : 0212 603 05 07
info@alyamuhendislik.com.tr

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Profesyonel Çalışma Yaptırmak İsterseniz, (Anlaşma Sağlandığında ve Ücretli Olarak)
Çalışabiliriz...

RazeKeskin

Üye
Tepki
0
İki gün önce aramıştım şu anda arkadaş burda değil yemekte dediniz. 2 saat sonra tekrar aradım mimarımız burda değil dediniz. 1 saat sonra aradım ilanı veren burda değil dediniz. Şimdi aradım. Yine aynı cevap şu anda arkadaş burda değil yemekte. kim var orda ? ilan veren kim ? bu milletle dalga mı geçiyorsunuz siz ?

Sayın Site Yetkilisi bu ve buna benzer ilanları kaldırmanızı sizden rica ediyorum. Grafiker'e resmen hakarettir bu insanların yaptıkları.

Tepki
0
size 30 liraya şimdiki logonuzun 10 katı bi logo hazırlaya bilirim lgilenirseniz 0537 992 95 31

Tepki
0
@CrisHancock

aramıza bir çakal daha katılmış hayırlısı olsun bedava yapsan daha kazançlı çıkarsın hocam bari fiyatı özel mesajdan vereydin de bu kadar açık etmeseydin ayıp

Tru3

Üye
Tepki
1
Emeğe mesleğe saygısı olmayan bedavacıların ilanlarını lütfen yayınlamayın.

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
@Selim Sezgin

beğenilen çalışmalar derken burayı yarışmaya çevirip hazırlanacak logoları görmek istiyorsunuz sanırım ücret vermeden.

Çalışma sahipleriyle daha sonradan diğer işlerde yapılacaktır. Bu söz bu işi yap sana referans olur beğenirsek diğer işlerimizi yaptırırızdan farkı yok. Yaz tahtaya alırsın haftaya...

Forumda işini bilen bir sürü profesyonel grafiker mevcut siteleri forumda çalışmaları mevcut. Açın bakın araştırın anlaşın yaptırın. Profesyonel birinin bu ilanınızla ilgilenmesi imkansız.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt