Logo Tasarımı

srkın

Üye
Tepki
19
3 logom Daha Sahiplerine Kavuştu ... Yorumlarınızı bekliyorum

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Çalışmalarınız güzel, ellerinize sağlık... Belki bu çalışmaları müşteriler kabul onaylamadan önce ekleseydiniz. Forumda ki profesyonel arkadaşlarım eminim geliştirilebilecek ya da size yeni bir ufuk açacak bir yorum yapacaklardı... Neyse çok önemli değil...

Ben şunu sormak istiyorum. 2. logo tasarımını yaptığınız "İFİX" firması hangi sektörde, hangi alanda hizmet
vermektedir yada verecektir. Bir de "Service" firmasının yapmış olduğunuz tasarımında en baştaki öge nedir ???

Bunun dışında BY MEN logosunda harflerin kesimlerinde dikey ve açılı bir yatay kullanılmış. Y ve N harflerinde bu açılar eşit değil gibi görünüyor ve B harfindeki bu kesim olmasaymış yada bu da açılı bir kesim olsaymış daha hoş dururmuş gibi geldi bana...

Ayrıca "Service" firmasının logosunda S harfi büyük harf yerine küçük harf olarak kullanılabilir miydi ???

Yine diyorum çalışmalarınız güzel sadece baktım ve yazdım... Ellerinize sağlık...

srkın

Üye
Tepki
19
Yorumunuz için Teşşekür ederim ( I service ) by deki Çizgiler tamamen müşteri istediği için oldu bende sıkılmıştım o logo ile uraşmayı biran önce alsın gitsin diye müşteri ne dedğidiyse yaptım verdim Bundan Sonra sizin dediğiniz gibi ilk önce prolara göstercem sonra müşteriye tekrar yorumalrınız için teşekürler

b3krkdk

Üye
Tepki
91
@srkın

Bi çok sorumun cevabını vermemişsiniz ama çok önemli değil, yoğunluktan galiba... İyi çalışmalar...

Yukarı Alt