Logo Yardim...

kozcelik

Üye
Tepki
0
Arkadaslar siteye yeni uye oldum...
Guzel icerikli bir site bende elimdeki dokumanlari buraya atacagim...

EMRE DALKILIC KUAFOR ICIN LOGO CALISMASINDA YARDIMINIZI ISTIYORUM. BANA YARDIMI OLACAK ARKADASLARDAN DESTEKLERINI BEKLIYORUM VE LOGO CALISMASI IYI OLAN ARKADASLARLA NET UZERINDEN CALISABILIRIZ..

Tepki
100
@kozcelik

arkadaşım öncelikle hoşgeldiniz, iyi forumlar.
yalnız forum kurallarımıza riayet etminizi rica ediyorum.
lütfen büyük harf kullanmayın. kalın veya renkli karakterde kullanmayınız.

gelelim isteğinize. elinizdeki logoları işiniz görülmesi açısından rüşvet olarakmı sunuyorsunuz???
ayrıca size yapabileceğimiz en iyi yardım çalışmalarınızı bizimle paylaşıp fikir istemeniz olacaktır.
keza hepimiz burada bir işi olan ve emeğinin karşılığını alan insanlardır.

çalışmalarınızı paylaşırsanız size yardıncı olabiliriz.
saygılarımla...

kozcelik

Üye
Tepki
0
niye bunu tepki olarak gordunuz anlamadim ben bir kurumun web islerine bakiyorum sadece elimde olanlari musait oldugumda koyacagimi soyledim rusvet demek komik heralde... Bilgi paylasimi ile rusvet ayni cumlede olmaz.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@kozcelik

Cümlenizden elinizdeki bilgileri, logo çalışmaları karşılığında paylaşacağınız anlaşılıyor... Yoksa bilgi paylaşımıyla rüşvetin tabiki hiç alakası yok... Eğer Logo çalışması yapacak grafiker arkadaş arıyorsanız... İş veren ilanları kısmına mesaj bırakabilirsiniz... Yok ben logomu çalışırım siz bana yardımcı olun diyorsanız, yaptığınız çalışmaları yükleyin fikir alışverişi yapalım tabiki...

Tepki
67
Bir tane daha hazırcı senin ki bilgi paylaşımı değil ki her şey hazırsa yap bişiy gönder fikir beyan edelim

Yukarı Alt