logoyu yaptım ama...

burak.34

Üye
Tepki
0
arkadaslar merhaba resimdeki logoyu bi logodan esinlenerek yaptım ama boyutu cok küçük bunu büyütmem gerekiyo kullanabıldıgım programlar photoshop, fireworks, flash (az dercede ) bu programlarla ne kadar ugrassamda buyutme ıslemını yaptıgımda bozulma oluyo resim pixel tabanlı oldugu ıcın, vektörel olarak flashı kullanabılıyorum ondada yapamadım yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden teşekkurler..

danisman

Consultant
Tepki
30
slm;

bu saydığınız programları kullandığınızı söylüyorsunuz, büyütemiyorum kısmını anlamakta güçlük çekiyorum, kusura bakmayın. Yapmanız gereken çizim yapmak, o zaman dilediğiniz ebatta büyütme yapabilirsiniz. Yani vektör olacak çalışmanız...

iyi çalışmalar ...

Tepki
0

Fazla Vaktim Olmadığında Bir Çalışma Yaptım Siz İyileştirebilirsiniz. 10 Katı Büyüttüm Pürüzleri Temizleme Çalıştım Fakat Şimdi Bir Firmaya Gitmem Gerekiyor Yarıda Kesmek Zorunda Kaldım Olduğu Kadarını Koydum Kolay Gelsin İyi Günler Herkese

burak.34

Üye
Tepki
0
ilgilenen arkadaslara cok tesekkur edıyorum suan lise 3 web programlama bolumunde okuyorum derslerın yogunlugu nedenıyle bu yazdıgım programlarla ufak capta ılgılenebılıyorum inş. bu yaz vektorel calısan bı program uzerınde yogunlasıcam... herkese hayırlı forumlar..

Yukarı Alt