Lütfen yardım!

Tepki
0
Merabalar öncelıkle bu sıteye denk gekdığim icin cok şanslıyım.
ben 7 aylık grafıkerlık kursundan sonra yenı mezun oldum ve bir empırme fırmasında işe başladım ama empırme hakkında hiçbirsey bilmıyorum bana yardım edebılecek desinator arkadasların yardımını beklıyorum.
lutfen cok acıl!:eek:

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
hangi konuda ve nasıl bir yardım talep ediyorsunuz bilmek istediklerinizi ve uygulamak istediğiniz zorlandıgınız şeyleri yazın çözümlerini birlikte üretelim

Tepki
100
@ipek poyraz

sevgili ipek poyraz, merhaba ...
öncelikle "empırme" değilde doğrusu "emprime" olacak.
iki kere kullanmışsınız. birincisinde yazım hatasıdır diye düşünürken ikincisinide aynı şekilde yazmışsınız.

soru yada sorunlarınız hakkında forumda arama yapınız.
cevabını bulamadığınız sorun, yada sorunuz için uygun bir yerde konuyla alakalı bir başlık açınız.
saygılarımla ...

Tepki
0
selam ozur dılerım emınecık ben emprimeye yabancı oldugu mu belırtmıstım. bi sorum olacak bu kanallarda desenı calışmayı pek anlamadım.diyelım kı bı desenin renk kanallarını actım.her kanalı kopyaladım burda istedığim renkgi secım alanıyla veya path ile sectım bu secimi kanala nasıl kopyalarım ve tram degerini istedıgım kanala nasıl verebılırım.cvbınız ıcın sımdıden tskkrler.

ses

Üye
Tepki
0
@ipek poyraz

çalışacagın desenin şekline göre degişebilir.cmyk çalışmalarında verilen tram deger ve açıları farklıdır...normal desende verecegin tram degeri subazlı da pigmentte ve plastik baskıda farklıdır...22 lik bir tramı plastikte verebilirsin 18 lik bi tramı ise subazlıda verebilirsin çünkü kalıp gözenekleri tıkanması açısından...normal bi kanalda tram vermen için desenin lap görüntüsü yada ne bileyim o senin birazda göz kararına baglı yogunluk derecesi ona göre edit ten fiil bölümüne gelip alttaki %100 seçenegine göre 40-60-70-30 artık neyse ona göre doldurursun...sonra film aşamasına geldiginde bitmaplayıp çıkışa yollarsın...umarım işine yarar...

Tepki
0
tşkkurler yararlı bilgiler.bu seçili alanı nasıl kopyalıyacam acaba kanala?3-4 renklı bı desen oluyo sade bırınde tram var.o tramı nasıl verecem.kanala tram verıyorum hepsı kanal bırleşıyor.

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
@ipek poyraz

sorunuzun yanıtı emprime soru cevap bölümünde en son mesajlarda ses nickli arkadaşımız ve tarafımdan resimli olarak verilmiştir oradan takip ediniz

Yukarı Alt