Maaş

Tepki
0
biz 1,250 ü kabul ettiğimiz takdirde adamlar daha da düşürür.biz kendimizin kıymetini bilmessek kimse bilmez.bence birazda hatayı kendimizde arayalım.örneğin pastaneciler sırlarını lap diye vermez.ama biz önümüze geleni öğretiyoruz.birkaç şey öğrenen desinatörüm diyor.700 800 alan bile var.hata bizde.piyasamız böyle düşüyor.bence öğretilecek kimse bayağı bir sınanmalı.gerçekten istemeli.

enver27

Üye
Tepki
0
arkadaşlar öyle diyorsunuzda bakın bizim burda var 2000 alanda var 1000 alanda var siz şundan başlıyor diyorsunuzda kalkıpta yarım desenciyede o kadar verilmezki bazen mejburi kalıyorlar adamlar fazla veriyor sonra oda yayıyor etrafa sana az veriyorlar bana çok diye haksızmıyım

Saliha

Üye
Tepki
1
bu kadar maaş alan arkadaşlar nerede ikamet ediyor merak ettim gerçekten.. ben bursada çalışıyorum yaklaşık 2 yıldır Accurate ile profesyönel olarak nakış deseni çiziyorum.(burada desen çizmeyi öğrendim.. )1000 liradan az maaş alıyorum. 1250 lira alacağım bir iş bulsam havada kaparım :)

Tepki
0
bence bu işi gerçekten meslek olarak seçen kişilere öğretilmesi gerektiğine inanıyorum.sadece para için seçip ve 2 günde öğrenirim diyen zihniyetli insanlara öğretmemek lazım.sonra 2 şey öğrenip bi iş yerine gider az maaş söyler işe alan aslında zarar eder ama ona bu makul gelir.işte arkadaşlar bence biz bundan kaybediyoruz.hakendene gerçekten gönülden isteyene sanat öğretilir.her önüne gelen pastaneci vb.... olsaydı.

Graffikrim

Üye
Tepki
3
6 Senelik Grafikerim Ama Şuan Dijital Baskı Makınasına Bakıyorum 1500 Alıyorum Hiç Bir İş Yapmıyorum 6 Eleman sadece benim cıkartdıklarıma bakıyor ve buna rağmen zam istiyorum desene şukur etmem gerekıyormuş :D:)

Yukarı Alt