Magnet Çalışmalarım

Tepki
100
yeşil dalganın damacana arkasındaki görüntüsü hoş değil.
ayrıca ayrıca hologram kapak sonradan eklenmiş gibi havası var.
öyle ise biraz daha üzerinde çalışılmalı.
bayan ve çocuk görseli biraz boğulmuş gibi, efektkleri üzerinden biraz daha kaldırabilirsiniz.
telefon numarasının kontürleri çok kalın görünüyor...
arkaplandaki görselinde puslu bir görüntüsü var. daha net bir foto kullanılabilir yada üzerinde biraz çalışılabilir.
saygılar.

Tepki
0
yeşil dalganın gözükmesinin sebebi damacana şeffaf olduğu için doğal bir görüntü vermek istedim. kapak konusunda haklısın ne damacana onun ne kapağı vardı :) Bayan ve çocuk görseli için ise boğulduğuna inanmıyorum çünkü renk tonlarına bakarsan çok hoş sade bir uyum var gözü yormayan. telefon numarasının konturlerinin kalın olması nedeni ise biraz daha vurgu yapmak için numaraya birde o zemin içinde ancak böyle göze çarpıyor.
arka plandaki resim ise farkındaysan hepsi puslu değil ve genel olarak çalışmamla uyum içinde olması için öyle puslu şimdi çok net olsa biraz bağıracaktı ama şuanda öyle bir durum yok.
yorumların için teşekkür ederim :)

Tepki
1
ben o yesil dalganın rengini begenmedim çok acık yesil direk ben burdayım diye bagırıyor biraz koyu yesil kullanabilirsin
damacanın kapagı olmamıs
eminecikle aynı fikirdeyim bayan cocuk etrafında cok efek var buda bogmus görseli
ve tel nosunun etrafındaki kontürleri biraz daha inceltebilirsin
emegine sağlık

Tepki
0
yeşil açık yeşil çünkü onun hemen altında da yeşil var ve koyu yeşil işte o zaman o dalganın fazla bir espirisi kalmaz ve burda ön plana çıkarmak istediğim bayan ve çocuk değil onlarında eritmeli olması çok normal :)
kontur için birşey demiyorum... yorumun için teşekkürlür..

Tepki
6
o yesil dalgadan bir tanede resmin ustune yapsaydin guzel olurdu dusuncesindeyim cunku resmin ustu flu kalmis ve goze hitap etmiyor karisik izlenimi veriyor. Yesilin rengi cok acik daha farkli bi renk kullanip 2 tane serit yapip resmi ortaya almayi dene derim. Ancak fikir olarak guzel fikirler var tebrik ederim kolay gelsin

Yukarı Alt