makina kıyaslama

Tepki
8
Nikon d40 Nikon d60 ve Pentax k100d süper modelleri arasında Fotoğraf kalitesi ön planda tutarak hangisini önerirsiniz, en iyi sonuç alabileceğimiz makina bu 3 markadan hangisi olabilir ?

ben kendimce pentax k100d süper modelini düşünüyordum fakat video özelliği olmadığı için kararsız kaldım bu 3 makinayı artıları ve eksileri burada biraz konuşursak çok sevinirim saygılar.

Not: 500 ile 600 arası tam prof daha iyi sonuç veren tavsiye
edebileceğiniz makinalar varmı ?

Tepki
29
500 600 liraya tam prof makine arıyorsunuz 1. yalnışınız burada bence.. Yarı pro içn bile 1000 lirayı gözden çıkarmanız lazım.. Kendimden örnek vererek ve kullnarak gördüğümüz makineleri size syleyeyim bunlardan brisni alırsanız kesinlikle pişman olmazsınız.. Canon EOS 550D,500D, 60D, yeni başlamak için 550D öneririm. Harika makinedir. Nikon olarakta D90 derim. Daha akıla gelecek çok makine var ama siz istediğiniz tam özellikleri yazarsanız ona göre sunum verilebilir. Mesela bende fuji var fotoğraf makinesi film bile çekilebilri kalitesiyle..

Tepki
8
@Bulut Mashar

500 600 e profosyenel makina olmaz mı ? :) neden olmuyormuş acaba 2. el bulunur profosyenel makina neyse şimdide, dediğim modellerinden hangsini seçmem lazım görüntü kalitesi bakımından fotoğrafa öncelik veriyorum video arka planda kalıyor benım ıcın sızce ?

Yukarı Alt