manüpilasyon çalışması "ducky"

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Dilek Hanım ne desem...
ıımmm...

Fikir de güzel uygulama da güzel.Şayet ben beğendim...

Başarılar...

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Dilek hanım;
Harika bir manipülasyon çalışması hakikaten hani emek verilmiş ve özene bezene yapılmış bir tasarım onun için emeğinize sağlık ve bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Tepki
25
@Hakan Dağdeviren
ıımmm bende ne desem acaba :) beğeniniz için çok teşekkür ederim Hakan bey sağolun...

@Mehmet KIYMIK
çok teşekkür ederim ilginiz için Mehmet bey sağolun...

Tepki
0
@Dilek Doğrusöz

tasarımı tamamlayan sözlerde yanlışlık yapmamız mı gerekir ve bunu önemsememiz? olası hatalar bizim işte çoğu zaman yüklü maaliyetli olan işlerin iadesine neden olmaz mı? ala küllihal olcak şeyleri anlayışla karşılanabilir ama ser bir yanıt asla karşılanmaz. eleştiriye açık değilseniz sunumlarınızı başka sitelerde gösterime çıkarabilirsiniz. saygılar.

Tepki
25
@canan çolak
canan hanım sizi gayet ii anlıyorum ancak eleştiriniz bu kısımla alakalı hiç değil çalışmanın kendisi manipülasyondur yani basım işi kesinlikle değildir anlıyormusunuz tabiki baskı işlerinde hatalar gözardı edilemez... bu sunumda bakılacak olan şey yapılan tasarımdır diğerleriyle uzaktan yakından alakası yoktur ayrıca sadece yazıya eleştiri yapıldı bende bunu dile getirdim ben eleştiriye açık bir insanım öğrenmeye ve öğretmeye de meyilli bir insanım bu nedenle açıklamam yanlış anlaşılmış... ayrıca sizde üslubunuza dikkat ediniz lütfen beni böyle yargılayamazsınız başka sitelerde gösterime çıkartınız gibi çok yanlışsınız...

Yukarı Alt