Marmara Ekspres Afiş

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Yine renklere takıldım, çalışmada kullandığınız renkler gözüme çok aykırı geldi, renkler birbiriyle çok kopuklar.
Üstteki görselle alttaki görselin boyutunu (2d -3d) bir türlü sentezleyemedim.

İnsanı Yaşatki Devlet Yaşasın. (Y)
İnsanı Yaşat ki devlet yaşasın. (D)

"İnsanı yaşat ki devlet yaşasın!"
Bu teze pek katılamadım.
İnsan elbette doğada herzaman olacaktır, (İslamiyette ve diğer dinlerde benzeri olan inanışa göre Kıyamet denilen zamana kadar.)bu bir devinimdir, ekolojinin bir parçasıdır.
Bence tam tersine Devleti ve organlarını yaşatmalıyız ki insan dünyada yaşayabilsin.
Dolayısıyla slogan bana göre Anlatılmak isteneni yansıtamamış , malumunuz hedefine ulaşamamış.

"Marmara" bu isim "Ekspres"deki gölge üzerinde iyi durmamış, ya gölge kalkmalı ya da sanki aşağıya ekspres altına uygun biryere alınmalı.

İyi çalışmalar.

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
@Hakan Dağdeviren

üşenmemiş logodan renklere kadar herşey hakkında düşünce beyan etmişsiniz teşekkür ediyorum konulara olan ilginizden dolayı. logoyu sadece alıp koydum yani hazırlanışı ile alakam yok. afiş konpest halinde şuan. dolayısıyla renkler vs. hakkında dile getirdiklerinizi göz önünde bulundurarak bir düzenleme yapabilirim tekrardan teşekkürler

Tepki
0
Kısa ve basıt bır yorum yapıcam burda 3 sey one cıkıyor bence tasarımlarımızda sadece bıtek seyı vurgalamalıyız mesala ben burda olsam logomu goze cok vurdurmazdım alttakı mouse ımlecını sayfada buyuk ve ortada kullanıp logomu ufak ımza seklınde dızaynını yapardım calısma basarılı ve dıkkat uyandıran calısma basarılı tebrıkler

Yukarı Alt