masa takvimi, yardım lütfen!!!

erayeren

Üye
Tepki
0
Pixel, belirli bir ölçüye sahip değildir çözünürlüğe göre pixellerin boyutları değişkenlik gösterir.
Masa takvimi için B5 kağıdı yatay kullanabilirsin.

gokhan007

Üye
Tepki
0
Green blue hevesini kaybetme biraz uğraş güzel bişey çıkarırsın eminim. Majestecan bu işte uzman diye bişey yok bence. Çünki sınırı yok hangi noktada kim uzman. Diyelimki sen uzmanıyım bu işin diyorsun 5 tane takvim için sen tasarım yaparmısın yada gidip uğraşıp müşteriye teslim edermisin işi bence basit bir iş 1 günde hallolacak iş 5 liraya bile malolmaz. Peki ne kadar ücret talep edeceksin buna karşılık? 1000 tane masa takvimi yapsan alacağın ücretle aynı olmasın?

rekouno

Üye
Tepki
3
uzmanlar kazansın da çıraklar acından ölsün mü; onlar da öğrenmesin mi ? nerde osmanlı ruhu ???

Tepki
74
@rekouno

Çıraklar kazansın da uzmanlar acından ölsün mü, nerde kaldı bu tuz ruhu???

Çıraklar da kazansın tabii ki, ama merdivenleri birer birer çıksınlar. Atlayarak çıkmaya kalkışırlarsa sonra düşerler..

T.Ö.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
54
@rekouno

Usta kazanmazsa çırağını nasıl doyuracak?

123tncyack

Üye
Tepki
0
slm arkadaşım ben bir dijitalcide çalışıyorum; arkadaşların dediği gibi matbaa 5 tane basmaz ancak tanıdık olursa belki; çalışmanı ise masa takvimi için a5 formatı uygundur. 14.8x21 cm olabilir yanlız çalışma yaparken üst taraftan 1cm lik boşluk bırakırsan takılacak tel verilere zarar vermeden deline bilir.
fıyatına gelince 300 gr kuşe önlü arkalı güzel olur bitmiş hali size 15 veya 20 tl arası değişir.
şimdiden size kolay gelsin iyi çalışmalar

futurist

Üye
Tepki
9
@onurturan

dijital çıktı nerden alınıyor yani onuda matbaacı yapmıyormu. cahilliğimi mazur görün. bu konuyu biraz açarmısınız

Yukarı Alt