master çalışma cdsi

Tepki
0
beyler bayanlar bana bu konuda destek olmanızı istiyorum cdnin içeriğinde neler bulunmalı nasıl hazırlanır vs.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@yellowstone
Neyin içeriğinde? Master çalışma CD si ne demek?

D3VRAN

Üye
Tepki
0
@Erkan_Nehir

demek istediği Master tanıtım CD'si oluşturacak. Ama içerik olarak neler koyacak onu soruyor. Yani bir Grafik tanıtımı yapacak MASTER olarak ama ne koyacağını bilmiyor :) Ben buna güldüm şahsen. Grafik ile birşeyleri bize anlatacak birisi, içeriğin ne olacağını bilmez mi ya :D çok saçma :allalla:

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
53
@D3VRAN
Açıkçası böyle bir CD ye Master çalışma CD si dendiğini ilk defa duyuyorum. Ve neden MASTER? Portfolyo CD si denir genelde...

D3VRAN

Üye
Tepki
0
@Erkan_Nehir

Erkan bey master arkadaşlara özel bir çalışmada olabilir. :allalla:Tam bende anlamadım ama benimde bildiğim dediğiniz gibi portfolyo CD / DVD geçiyor.

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
53
@D3VRAN
Eğer Devran Bey'in dediği anlamda bir CD ise, adı üzerinde içinde çalışmalarınızın olması gerek. Daha önce yaptığınız işler vs. Bunların da ne olacağı size kalmış. Mesleğiniz GRAFİKER yazıyor profilinizde. Sanırım bunu her grafikerin bilmesi lazım...

Tepki
0
ne portfolyosu? sadece bir yarışma var ve şartnamesinde master olarak cd çalışması istiyor bu kadar

Yukarı Alt