Mehmet Bora - Cartoon Tasarımım

MehmetBora

Üye
Tepki
0
Tamamen her şeyiyle çizdim ve boyadım
yaklaşık 1 saatlik uğraşla ortaya çıkarmış olduğum çalışmam;
(Lütfen eksiklerimi söyleyiniz)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Merhaba, çalışmanız iyi görünüyor ancak 1 saat bunun için çok fazla bir zaman, zamanla bu tür çalışmaları 5-10 dk içerisinde yapabileceksiniz, yeterki azimli olun.
Eksikleriniz: En büyük eksikliğiniz ışık. Nette ışık konularını daha detaylı bir şekilde araştırınınız, ışık olmazsa çalışma kupkuru kalır, burada olduğu gibi.Işığın temellerini öğrenin, hangi ortamlarda, hangi açıda nasıl farklılıklar gösteriyor bilmelisiniz. Son olarak bol bol Pentool etütleri (çizimleri) yapınız, çizgileriniz zamanla düzelecektir.

İyi çalışmalar.

kubra28

Üye
Tepki
0
güzel yalnız zaman kaybınız çok fazla bence de birde şey var photoshopta bunu direk birkaç komutla yapabiliyorsunuz.
stencil adı altında.

hediye54

Üye
Tepki
21
Güzel Bir çalışma gözlük camları ile kaşlar aynı renk kötü duruyor

Stencil farklı bir şey resime verilen efect ama arkadaşımız bunu tek tek çizmiş...Emeği büyük ve eğer güzel çizimler yapmak istiyorsan böyle çalışmaya devam..

Tepki
6
Ellerinize sağlık,biraz gerçekçilik katmak adına daha ince çalışmanızı öneririm.Hakan Bey'in de dediği gibi ışık kullanımı şart.

Tepki
1
Öncelikle ellerinize sağlık
eksiklerimi söyleyin dediğiniz için bir kaç şey söylemek istiyorum

1: tişörtün yakası ile çocuğu boğmuşsunuz yada çok dar bir tişört
tavsiye : yakasını biraz daha salaş ve tişörte yaka yapın lütfen :D
2: burnun altındakiler eğer dudaklarının çizgileri için ise olmamış bıyık ise biraz yukarı kaldırın.
3:Gözlük kulaklarında değil, saçlarının arasına doğru ilerliyor.
4: Sanırım bu arkadaşın dudakları çok kadınsı seksi..
5:Tişörtünü kedi tırmalamış sanırım :D

Esprili bir dil ile bildiğim kadar anlatmaya çalıştım umarım kırılmamışsınızdır.

Yukarı Alt