Menü çubuğunda bazı pencereler eksik

purchu

Üye
Tepki
0
Merhaba. Ben Cinema 4d de yeniyim. İnternet üzerinden dersler izleyerek kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Ancak dersleri izlerken bir şeyi farkettim. Benim menümde bazı şeyler eksik.
Farkettiklerim şunlar: Object, Structure, Functions, Dynamics, Hair ve aynı zamanda Simulate sekmesinin altında da bazı şeyler eksik.

Onları nasıl görünür hale getirebilirim yoksa benm programımda mı sorun var acaba??

Adsız.png

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Seyrettiğiniz videoda kullanılan program sizin programdan daha yeni bir versiyonsa bu tür farklılıklar olabiliyor...

purchu

Üye
Tepki
0
@ZxxxE
peki o pencereleri nerden açabilirim? en basitinden duplicate yapmak istiyorum menülerde o bile yok...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Window menüsünden istediğiniz yönetici penceresini açıp kapatabilirsiniz. Object Manager'i açarak dublicate etmek istediğiniz objeyi ctrl'ye basılı tutarak aşağı taşırsanız kopyalamış dolayısıyla dublicate etmiş olursunuz ...

Tepki
2
broadcast sürümünü yüklemişsinız.seri numaralar girilirken studio seri numarası girilmeli.studio bütün modları kapsayan en geniş cinema4d paketididir.program açılırken broadcast yazıyordur o studio olmalı.

Yukarı Alt