Merhaba Ark

organ

Üye
Tepki
0
2.5 aydır bu siteye üyeyim merhaba demedim kusura bakmayın :D:D:eek::rolleyes::):(:confused:;):p:mad::D:eek::rolleyes::eek:

bide arkadaşlar ben 2.5 aydır yeni başladım bu grafikerlik işine sıkıştıgım zaman soru sormak icin bana adresinizi verseniz cok sevinirim yakında bi yere işe başlıcamda

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
2,5 aydır forum içindeymişsiniz ama forum içerisinde iletişim adresi vermenin yasak olduğunu bilmiyorsunuz heralde:) her neyse lütfen yardım isteyecekseniz, yöneticilere başvurunuz...

Tepki
0
organ hoşgeldin aramıza. sorularını buraya yazarsın biz sana hertürlü elimizden qeldiği kadar yardımcı oluruz.

By_ExE

Üye
Tepki
0
@organ

Geçte olsa Hoş Geldin aramıza Kardeşim.
Bildiğin Gibi Sadece Bu Sitede Değil Tüm Sitelerde E-mail Adresi Vermek Yasak.
Ama Yinede Sormak İstediğini Forumda Konu Açarak Sorabilir Yahut Konu İle İlgili Başlık İçerisinde sorabilirsin.
Saygılarımla By ExE

Tepki
0
cok yenıyım hem sitede hem de meslek anlamında kurstan bı ark. tavsiyesi üzerine geldım aranıza ark. dediki burdakı ablaların abilerin sana takıldığın her konuda yardımcı olur sana olucakmısınız peki

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
merhaba, aramıza hoşgeldiniz ve sorularınızı sabırsızıkla bekliyoruz. bilgimizin yettiğince size yardımcı olmaya çalışacağız.

Yukarı Alt