Merhaba Arkadaşlar

SteqanoS

Üye
Tepki
0
Ben Corel i yeni öğrenmeye başladım. Bu site de öğrenmemde çok faydalı olacak sanırım. Merhaba herkese...

accurate

Üye
Tepki
3
aramıza hosgeldın arkadasım takıldıgın butun konuları sorumlu arkadaslarımıza sora bılırsın :)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
aramıza hoşgeldiniz, dersleri takip ederseniz, takıldığınız yerle rolduğu zaman forumda sorularınızı paylaşırsanız, en güzel şekilde öğreneceğinize emin olabilirsiniz:) tekrar hoşgeldiniz...!

rose

Üye
Tepki
0
mrb ben grafik tasarım okuyorum ama öğrenmek istediğim birşey var.... freehandde insan çizimini nasıl yapabilirim?... yardımcı olursanız sevinirim

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
freehand bölümünde araştırdınız mı? eğer yoksa, freehand'de yetkili kişilere sorabilirsiniz:)

kacakkiz

Üye
Tepki
0
aramıza hoşgeldiniz.. bende coreli öğrenmek için burdayım .. dersleri takip ederek ilerleyebilirsiniz..

herkeze başarılar..

rose

Üye
Tepki
0
Teşekkür edrim arkadaşlar....İnternette bakmadığım sayfa kalmadı diyebilirim.Benim yapmak istediğim çizgi filmlerde seyrettiğimiz japon karakterlerin bi benzerini çizmek...Ama nerden başlayacağımı bilmiyorum....1yıldır freehand kullanıyorum ama insan çizimi konusunda çok da başarılı olduğumu söyleyemem...

bybless

Üye
Tepki
0
@rose
insan çizimi çok basit rose... özelliklede freehand te sadece bazı özel noktalar var püf noktaları... istersen bende bitakım notlar var gönderebilrim...

Yukarı Alt