Merhaba!

CemilAL

Üye
Tepki
25
Neredeyse üç yıldır buradayım zaten ama meraktan açıyorum bu konuyu bakayım ne olacak diye. :D

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
Bayramlarda bir şeker ya da çikolata daha almak için tekrar el öpmek isteyen çocuklar gibisiniz :)
66 mesajınız var, merhaba demişsiniz zaten. Gereksiz olmuş bu konu :)

zynp

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
99
Hoş geldin kardeş. Öyle deme insanın içine dert olur. Ben başka bir yerde açmamıştım bu konuyuda yıllarca üzülmüştüm. İyi etmişsin. :D Forumda açtımda içimde ukde kalmadı, üç günlük dünya yazık :D

CemilAL

Üye
Tepki
25
Gereksiz olduğunu kabul ediyorum canım bir şey demedim o konuda. :D Ama bak dolaylı yoldan insanların gülmesine sebep oldum, bu iyi bir şey. :p Hoş bulduk bu arada. :D

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Erkal ÇOŞKUN

Benzetmeye hayran kaldım :) Kendi çocuk bayramlarım burnumun direğinde sızladı :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu arada madem öyle ee hoşgeldiniz :clap2:

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@McCcDd

@Erkal ÇOŞKUN

@Hümeyra Can

@zynp

@McCcDd

@Aslı SAYILIR

Aynı apartman yada site içerisinde oturup yıllardır yabancı olan insanların durumuna benzettim...

--------

önemli olan bugün penceresinden baktığımızda,
Hoşgeldiniz.

gezegen

Üye
Tepki
16
@Murat VARDAR

Uzunca bir süre geçmiş olsa da aradan, arkadaşın, komşularına merhaba demesi güzel. Bir tarihte, yurtdışında bir grup internet kullanıcısı, "Komşuna Merhaba De" kampanyası başlatmıştı. Özellikle Facebook çılgınlığına/soyutlamasına bir tepkiydi. Hareket ne oldu, ne kadar başarılı oldu, bilmiyorum. Yurtdışında geliştiği gözönüne alındığında, komşuya merhaba demeye davet etmek, bence önemli(ydi). Demek istediğim, yukarıda çizdiğin tabloyu bile arar/özler hale geldik. Doğru, yıllarca merhaba/günaydın/iyi akşamlar demedik birbirimize, yine de tanırdık birbirimizi. Belki de bundan, demedik.

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Ben bu konuyu kaçırmışım, üstte sanki şeker, çikolata ikram sözleri yanyana kullanılmıştı eğer şeker verecekseniz ben de hoşgeldin konumu hemen açabilirim :) ...

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
Grafikerler.org sakinleri olaraktan bayanlar gün yapsa, bizde eşlik etsek, hem ağzımız tatlansa, hem kaynaşsak, tanışsak madem öyle :)

- Şekerim ben photoshop'ta çikolatalı pasta yaptım, sen napcan?
- Valla ben de corel'de fındıklı kurabiye yapayım dedim ama beceremedim. internetten indirdim yapılmışını, aman aramızda kalsın, bozulurum yoksa :)
_ Aaa, ayol söyleseydin, bende onun template'i var, verirdim, kolayca hallederdin, kimsecikler anlamazdı :)

Yukarı Alt