merhabalar bende geldim ;)

surmelı

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum...normalde giyim(sahne kostümleri) üzerine tasarımlarla uğraşıyorum...ancak şu bi gerçek ki teknoloji her yeri sarmış durumda...vvveeee dolayısı ile bilgisayar denen bu yaratıkla hayal dünyamıza şekil vermeyi öğrenmek durumundayız...yalnız bi sorunum var acaba hangi programları öğrenmek işimiz açısından daha iyi olur...incelemelerime göre corel draw ve photoshop en çok tercih edilenler arasında...ayrıca tavsiye edebileceğiniz herhangi bi kurs var mıdır? herkezin ufkunun geniş olması dileği ile başarılar ve sevgiler....

Tepki
74
aramıza hoşgeldiniz sorularınızın hepsine yanıt arıyorsanız sitemizi biraz dolaşmanızı tavsiye ederim çünkü bütün sorularınızın cevapları tamamıyla sitemizde mevcuttur

surmelı

Üye
Tepki
0
mesajınız için teşşeküler..hoşbulduk...programlar hakkında az çok bilgiye sahip oldum ancak kurslar hakkında herhangi bi başlık göremedim...mikrosis diye bi kurs varmış iyi olduğunu duydum bu kursa giden arkadaşlar varsa ve fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler

Yukarı Alt