Mert Dönmez || Lila Akademi Tasarımları

MertDnmz

Üye
Tepki
1
Teşekkür ederim :) Tüm önerilerin ardından yeni bir afişle geleceğim :)

filipiti

Üye
Tepki
0
Eleştiri olarak değilde değişik bir görüş olarak birşeyler söyleyebilirim.Gerçekte hepsi harika olmuş.Önerilerime gelince 1.resimde açık mavi bulutlar güzel fakat kullanılan font uyuşmamış sanki ikincisi mavinin üstüne mor ve tonları biraz garip durmuş belkide fontlardaki aşırı gölge kullanımı buna sebep olabilir köşelerdeki brush galiba bir pencere havası vermek istemişsiniz fakat daha düz şekiller kullanmanızı öneririm.2.resim 1.den mizanpaj olarak daha iyi durumda fakat yine brushlar beni rahatsız etti fakat daha iyi.3.resim siyah arkaplanları severim bir resmin üstünde beyaz bir obje ve yazılar olabilir fakat arka plandaki resimdeki kızımızın yarısı yok olmuş daha iyi bir sayfa yerleşimi daha düzenli olabilir.4. resim 3.ye istinaden daha başarılı modern dans isimliyazı fontunu değiştirmenizi öneririm.5.resim en çok beğendiğim sadece aşağıdaki adres kısmı yukardan aşağı değil farklı bir renk ile soldan sağa yazarsanız daha iyi olabilir.6.resimde kullanılan görsel çok güzel resim kursuna yakışmış fakat yine fontlarda bir problem var.Sonuç olarak çalışmalarınızda mor ve tonlarını çok kullanmışsınız burdan mor rengi çok sevdiğinizi düşündüm mor siyah arka planla harika gider.Mavi arkaplanlarda daha koyu renkler kullanabilrsiniz.
Aslında hepsi özgün ve çok güzel olmuş ben genel olarak sizin çalışmalarınızda yaratıcılık gördüm sadece ufak tefek düzeltmelere ihtiyacınız var.Başarılarınızın devamını dilerim.

MertDnmz

Üye
Tepki
1
Değerli ve uzun yorumunuz için çok teşekkür ederim :) Böyle olumlu ve diğer insanların görüşleri, önerileri olduğu yorumlar beni oldukça mutlu ediyor. Önerilerinizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz :)

Yukarı Alt