Messenger Error Fixer Yardımıyla Messenger Hatalarını Giderme

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Dünya üzerinde milyonlarca kişinin kullandığı Windows Live Messenger artık kullanıcıların bir parçası oldu. Messenger kullanırken bağlantı sorunları yaşadığımızda karşımız farklı farklı hata kodları çıkmaktadır. Bu başlıkta bu hata mesajlarının büyük bir bölümünü giderebileceğiniz bir araç tanıtımı yapılacaktır. Bu aracın adı Messenger Error Fixer bu programcığın giderebildiği başlıca hata mesajları şu şekildedir;

hata kodu : 80004005, 800401f3, 80040154, 80040111, 80048883, 80048820, 80048848, 80072ee7, 80072efd, 80070190, 80070193, 800701f7, 80072745
eğer bu hata kodlarından herhangi biriyle karşılaşıyorsanız bu program ile kolayca sorunu giderebilirsiniz. Aynı zamanda hata kodundan emin değilseniz ve bu program üzerindeki hata kodları sorunu çözmediyse genel olarak bir onarım işlemide yapabilirsiniz.

Öncelikle aracımızı indirmek için bu linki kullanıyoruz. Download Messenger Error Fixer

- Programımızı indirdikten sonra çalıştırıyoruz. Programımız açıldığında onarabildiği hata kodlarının bir listesini görüyoruz. Messenger kullanırken karşılaştığımız hata kodu bu liste içerisinde var ise karlışık gelen hata kodunu liste içerisinden seçiyoruz ve Fix! butonuna tıklıyoruz. Daha sonra Messenger ile bağlanmayı deniyoruz. Listeden seçerek yaptığınız işlemler sonuç vermediyse Generic Fix seçeneğini kullanabilirsiniz.

Tepki
31
sağolun Abdullah bey msn sık sık hata veriyor ve bilgisayardan interneti kesiyorum kabloları çıkartıyom modemi açıp kapatıyom okdar uğraşıyom bazen düzeliyo ama bu programla artık daha kolay sorunlardan kurtulacam

emeğinize sağlık yararlı bilgileriniz için teşekürler

Tepki
4
İnsan problemle karşılaşmayınca çözüm aramıyor. Bence çok önemli bir konu. Abdullah bey bizim için araştırıp bulmuş ve paylaşıma sunmuş.
Çok teşekkürler
Emeğine sağlık...

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Önceden bende sorun yaşıyordum fakat uzun zamandan beri hiç problem olmadı maşallah :) Ama yinede indiricem kenarda dursun. Teşekkürler..

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
abdullah messenger-error-fixer.exe programını indirdim ama çalıştıramadım hata veriyor
" Uygulama düzgün olarak başlayamadı (0xcxxxx135). Sonlandırmak için TAMAM düğmesini tıklayın. " diye bir hata...

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Kayıt defteri bozulması, genelde kayıt defterine erişen programlar kayıt defterinde depoladıkları geçici öğeleri tümüyle kaldırmadığında oluşur. Bu sorun, bir program sonlandırılırsa veya bir kullanıcı modu hatasıyla karşılaşırsa da oluşabilir.Yada sisteminize yüklenmesi gereken bir donanım güncellemeside olabilir. Son bir ihtimal de sisteminize virüs bulamış olabilir. İşletim sisteminizi ve bilgisayarınızın özellikleri yazar iseniz daha detaylı yardımcı olmaya çalışırım.

Yukarı Alt