mimarlık logo

ekinoks76

Üye
Tepki
4
Biraz daha zorlasam kendimi olcak galiba fikirlerinizi bekliyorum freehandde çizdim

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Evet mantığı çözdünüz sonunda, fakat estetik olarak eksikleriniz var. Mesela milenyumdaki L harfi R gibi görünüyor onu o şekilde uzatmamalısınız. Y harfi ise estetik durmamış, onun üzerinde oynamanız lazım daha estetik durması açısından. Başta kullandığınız amblemde oturmamış, Genelde logoyla amblemde aynı yazı tipini kullanmaya gayret edin. Farklı bir markanın amblemi gibi duruyor. Tabi burada devreye hayalgücüde girecek, M harfini farklı hangi şekillerde kullanabilirsiniz. M harfini alıp bir karenin içine oturtturmak değil olay, biraz daha çalışın yavaş yavaş.... :) olacak

ekinoks76

Üye
Tepki
4
Tşkler Arzu Hanım yorumlarınız için ben heyacanlı bi tipim sanırım eksiklerini gördüğüm halde eskiz daha üzerinde çalışılması gerekiyor biliyorum hemen mantık olarak böyle bişiler olabilirmi diye paylaşmak istedim sabırsız biri olarak üzerinde çalıştığım bu tasarımım ilk halini gönderdim dediklerinize katılıyorum düzeltmeler yapıcam da freehand kitlendi:))düzelsin üzerinde çalışıcam.

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
ikinci seçenekteki
en arkadaki yuvarlağı atalım
kare kalsın ve o açılı M harfi kalsın
M harfi karenin sınırlarından taşsın
ve milenyum kelimesi bu karenin altına yerleşsin
(firma ismindeki oynamalar kötü olmuş orijinal bırakmanız daha iyi olacaktır)

Yukarı Alt