Mizanoğlu İnşaat Logo"

Elsi

Üye
Tepki
0
Yorumlarınız için teşekkür ederim... bana görede çizgi çizgi yapmanın bi anlamı yok belki başka bi logoda olabilir tabi...

Tepki
25
arkadaşlar logo güzel ancak ben başka bişey ifade etmeye çalıştım. İlla çizgisel ya da karesel değerler kullanılsın diye diretme yapmadım. Sadece sıklıkla karşılatığımz bir durum inşaat sektörü logoları için; bakıldığında yazısını görmeden "hıımm bu bir inşaat sektörü" denilecek durum oldu artık, ben onun ifadesin yapmak istedim ve nacizane fikir beyan ettim. Yorumlara bakıyorum benim üzerimden değerlendirmeler var yapmayın arkadaşlar lütfen alınganlık yaptım inanın...

Tepki
4
Sizin üzerinizden yorum yapılmıyor sadece ortaya attığınız fikrin olabilirliliği tartışılıyor. Neden alınganlık yaptınız :)
Sizin fikriniz genel kabul gördü fakat bu logo için uygun olmadığı söylendi. Sizin fikirleriniz bizim için önemli, önemli olmasa bu kadar yorum yapılmazdı düşüncenize...

Dilek Hanım saygılar :)

Elsi

Üye
Tepki
0
Evet alınganlık yapmanıza gerek yok sadece olabirliği hakkında yorumlar yapıldı o kadar sizin dediğiniz gibide olabilir o sizin düşünceniz...

Yukarı Alt