model ve desen

ekinoks76

Üye
Tepki
4
Çok güzel çalışmalar tam olarak empirme bumudur empirme hakkında bilgim pek yok birde hangi program kullanarak yaptınız normal freehand ve photoshop kullanıp jpeg formatında olurmu bu tür çalışmalar çalışmayı tasarlayıp jpeg sonra üretime gidermi mazur görün dediğim gibi bu alanı bilmiyorm etiket sektöründe biz çalışmayı yapar dokumasını verirdik farklıydı bu çalışmayı üretime hazırlanılışa kadar aşamalarını merak ettm :))

Tepki
10
Aslında bu çalışmalar stilist arkadaşların işi.Belki aramızda stilistler devar ve kızacaklar desinatörleri bu tarz çalışmalara teşvik ediyorum diye,ama biliyosunuzdur bir deim var ''Ekmek aslanın ağızında'',artık eskidi ağızında değil ,midesinde , işimiz gün geçtikçe daha da zorlaşıyor ve firmalar sadece düz desnatör mantıklı oan eleman değilde çok fazla bekletiler içerisinde oluyorlar.
Emprime en bsit anlamıyla şöyle anlatim size:giyidiyiniz baskılı kıyafetler .
Emprime birkaç çeşide ayrılıyor:
parça baskı-devamı olmayan tek birimden oluşan,genelde t-shırtarın ön kısmında yeralan
Mertaj baskı-belli raporta dayalı ,sürekliliği olan
Çizim programı olarak :photoshop,illustrator,freehand,corel gibi programlar kulanılıyor.
JPG formatı sadece görsel(orjinal) olarak kullanılır,onun üstünden çalışma yapılır.
İlerleyen zamanda daha geniş şekilde aktaracağım,gerçi bazı bilgilere forumdan da ulaşabilirsiniz.

Tepki
0
Gül hanım ellerinize sağlık herhalde çizimler veya tasarımlar size ait,bende bir-iki çalışmamı paylaşabilirmiyim.
Saygılar.

Tepki
10
desenler ok güzel denizkızı , paylaşımlarınızın devamını bekiyoruz,elinize sağlık

Tepki
0
Yapıcı eleştiriniz için ben teşekkür ederim Gül hanım.
Yunus Emre'nin "Paylaştığın senindir,sakladığın değil" felsefesinin her yaşamımızın her alanında hayata geçirelim diyorum.
Saygılar.

Yukarı Alt