Motorola Z6

Tepki
1
Sade olsun dediler, pek içime sinmedi sizlerle paylaşmak istedim..

Tepki
4
sade olsun demişler ama sen zemini sade yapmamışsın. Zemini değiştir istersen bir de bu telefonun başka açıdan resmi varsa onu dene.
iyi çalışmalar

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Bu zeminde bu ürünün reklamını yapmanın imkanı yok... Açık renk bir zemin kullanmalısınız görselin patlaması için... Onun dışında herşey iyi görünüyor... Eline sağlık...

Tepki
100
telefonun altında çözemediğim bir dağınıklık var ama,
bu telefon vektör mü yoksa ?
zemin konusunda arkadaşlara katılıyorum.
görselinizi boğmuş.
bunun dışında on numara diyebilirim.

Tepki
4
ben ne ürün fotoğrafını, ne tipo kısmını, ne de backroundu beğendim. Bence öncelikle backround ve yazı tiplerini değiştirmelisin. Başarılar...

Tepki
1
yorumlar için herkese çok teşekkürler,

walla başta da yazdığım gibi inanın benimde içime pek sinmedi backgound. Diyeceksiniz "o zaman niye yaptın". İlk kez uğraşmak istemedim ondan galiba. 412 biraz gaddar buldum seni. Yazı tiplerinde herhangi bir sıkıntı görmüyorum.

Bir de yalnışsam lütfen uyarın ama eleştirilerin içinde, alternatiflerinizi de belirtirseniz çok sevinirim. Kendim için değil genel anlamda tüm forum için. (Örn: Tahoma değilde, Century Gothic kullan gibi... Background storm effect değilde, orman resmi gibi..)

Tepki
0
zemin çok ön planda telefon arkada kalıyor. Daha sade bir zeminle telefonu ön plana çıkarmak lazım... başarılar!

Tepki
74
ozaman çalışmana biraz su serpiyim bunun baskıdan çıkmış halini düşünüyorumda on numara bişey olur bence gayet güzel tek tavsiyem telefonu alttaki zemine gömme yap neden dersen alttaki zemin kayayı andırıyor telefonuda oraya güzel bir şekilde oturtursan insanın aklına ilk gelen kaya gibi sağlam telefon bu demek olur bu benim düşüncem gerikalan herşey gayet güzel çalışmalarının devamını beklerim iyi çalışmalar

BAHAR

Üye
Tepki
0
Telefonun başka açısını kullanırsan daha iyi gözükür gibi geliyor göze en çok batan kısmı onun haricinde güzel..

Yukarı Alt