Movie poster for fun 7

fatihusa

Üye
Tepki
0

PHOTOSHOP CS5
DURATION:6-7 HOURS

YORUMLARINIZI BEKLIYORUM

AO Design

Üye
Tepki
2
Çok karmaşık duruyor ilk bakışta. Aslında düzen çok hoşuma gitti. Ama bu karmaşıklığa yol açan şey arkaplandaki yol görüntüsü.. Onun dışında herşey güzel

ahmetkaydi

Üye
Tepki
1
Selam. Çalışmanın üst yerindeki road trip yazısı efektlerle biraz boğulmuş. Aynı efekti kullanıp rengini değiştirebilirsin. Veya açık renkte ısrar edip etrafındaki konturu değiştirebilirsin. Bir de aşağıdaki oyuncu veya yönetmen isimleri sütunu var. Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama bunun aydın ve açık bir şekilde okunur olması gerekebilir. İşi sattıran senaryodaki kişiler de olabilir.

Başka diyecek bir şey yok. Canavar gibi olmuş arkadaşım :)) eline sağlık. İyi çalışmalar.

Tepki
5
Neden DURATION:6-7 HOURS diye yapılış zamanı ile ilgili veri yazma gereği hissediyorsun dostum birde niye türkçe değilde yabancı siteden alıntı gibi ingilizce. Yani zararı yok tabikide merak ettiğim için sordum.

kemaluzan

Üye
Tepki
0
bende sayın zeki beye katılıyor,
sizi kınıyorum.
bence ingilizce terimleri takıntı haline getirmek
davranışsal bir bozukluk...
zaten yapmış olduğunuz afişdede bu hissedilebiliyor...

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@kemaluzan

Kemal bey ortada kınanacak bir durum yok, Arkadaşımız yurt dışında yaşıyor ve böyle bir alışkanlığı olması gayet doğal.

fatihusa

Üye
Tepki
0
Arzu hanim solenecekleri solemis zaten.ama maalesef bizim turkcede zaten bi cok kelime var yabanci.arti gunluk hayattada hepiniz kullaniosunuz.o yuzden beni kinamaniz cok sacma kusura bakmayin.

Yukarı Alt