Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine 5 Aralık 2008

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine

Yönetmen
Zübeyr Şaşmaz

Oyuncular
Mustafa Üstündağ , Selim Erdoğan , Bülent Şakrak , Evrim Alasya

Türkçe
Yapım yılı : 2008
Komedi

Filmin Konusu
Cezaevinden çıkan Muro ile Çeto, devrimi köyden başlatmak üzere memleketlerine dönerler. İlk planları evlenip yuva kurmak, örnek birer devrimci olmaktır. Oysa köyde onları bir sürpriz beklemektedir. Muhtar, Muro ile Çeto’yu hapisteyken iki Rus kadınla evlendirmiştir. Muro ile Çeto’nun devrim ütopyasını gerçekleştirmeleri için; kadınları bulup boşanmaları gerekmektedir. Bunun için İstanbul’a dönen Muro ile Çeto’nun başına gelmeyen kalmaz. Çözümlemesini asla yapamayacakları bir örgütle karşı karşıya kalırlar.

http://www.murofilmi.com/

05 Aralık 2008

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Vallahi kendi görüşümü sölemek isterim ki, bence güzel bir filme benziyor..
Kendilerini 5 aralık'ta izyonda göreceğiz ama bence film büyük ses getiricek,
A.R.O.G'la aynı zamanda çıkması da rekabete yol açıyor orası ayrı bir konu tabiki:)

Muroya mutlaka gideceğim, inşallah beklediğimiz gibi güzel bir filmle karşılaşırız..

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
O kadar fazla fragman yayınladılar ki, filmin konusunu ve ne olacağını anladım, her sahnesini bir fragman yapmışlar..
Fragmanlarını ilk izlediğimde güzel, komik bi film olduğunu düşündüm ama izlediğimde zevk alırmıyım bilmiyorum.
Karakterler çok komik ama izlerim mutlaka..

Tepki
74
böyle güzel bir filmin gala gecesine davet edildim pana filim tarafından ama hastalandığım için gidemedim filme giden yakın dostlarımın anlattıklarına göre güzel bir filimmiş kaçırdığım için çok üzgünüm kısmetse bende sinemalardan izlerim artık :D

Yukarı Alt