Müşterim İçin Yapmış Oldugum Araç Çalışmam

caylakop

Üye
Tepki
0
aslında sadece bi konu açabilmek olsun diye açtığım bi konu bu ama yinede yorumlarınızı bekliyorum

Tepki
6
paylaşımı bizimle paylaştığın için teşekkür ederim ama ne için konusu ne olduğunu söleseydin daha iyi olurdu die düşünüyorum he bende sade bi çalışma olmuş

caylakop

Üye
Tepki
0
konu çocuk giyimi üzerine ve firma aracın üzerinde sadece logoyu istiyo telefon nnumarası bile koydurtmuyor ve mecburen bu şekilde sade bişe olması gerekiyo resmin ufak oluşu içinde kusura bakmayın ben bu tarz forum sitelerine ilk defa bi konu açıyorum ve resim ekliyorum o yüzden ufak tefek hatalarımı görmezden gelin şimdilik :)

Wish

Üye
Tepki
4
yaptığın çalışma çok şeker bence.Müşteri telefon nosu istemiyor demşsin ama peki bu araç hangi firmaya ait üzerinde firma ile alakalı logo yok.tek eksik bu .çalışma gayet cici olmuş.logoyuda ön kapıya beyaz kısma koyabilirsin bence o zaman çalışma tamamlanmış olacaktır.OKEY :)

caylakop

Üye
Tepki
0
logo aracın arka camında mevcut "ŞEKERKIZ" firma ismi logonon altındaki bant'ta mevcut resim ufak oldugu için pek belli olmuyor kusura bakmayın artık bunu idare edin böle :D

U

User

Misafir
çalışmadan hiç birşey anlamadım yolda gezerken bu arabayı görsem necidir ne firmasıdır anlamam için tercüman tutman gerek yada arabanın arkasından koşup söföre sorlar sormam gerek anlamam için.

Yukarı Alt