Mutfak Perdesi Deseni

moody

Üye
Tepki
1
Bu deseni mutfak perdesi olarak çalışmıştım. Tül üzerine işlendi.

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
baya bi emek sarf edilmiş. ve bunları perde üzerinde hayal ediyorum güzel duru sanırım. emeğine sağlık hocam. gayet hoş birde sizden ricam bunlar fiziksel olarak özeliikleri olan işlen yani sonuçta iplikle dokunan ve belirli bir teknik beceri gerektiren işlemeler.

bu desenler ve teknik detayları hakkında da kısa bilgilere yer verirseniz çok güzel olur düşüncesindeyim.

rep'in geldi....

moody

Üye
Tepki
1
:) verelim efem. 30000 civarında vuruşları var bu desenlerin 4-5 renkli çalışıyorsun. Tergal kumaş üzerine, altına tela veya başka birşey koymadan ve sürekli desen olarak çalışıyorsun. 20 veya 30 metrelik tek top halinde kumaş oluyor. Tabiki boyahane aşaması yani fikse işlemi ve etek kısmının havya işlemi sonrası müşteriye sunuyorsun. Umarım aydınlatıcı olmuştur.

accurate

Üye
Tepki
3
calısmaların cok guzel olmus ama ıkıncı dıgerıne gore daha hos duruyor bırde ıkıncı desende armutu tek renk yapmıssın keske onda azda olsa golgelendırme verseydın emınım ozaman daha guzel bır sonuc cıkardı.Desenın etek kısımlarınıda cok fazla doldurmak yerıne dekoratıf dıkıslerle doldura bılır vurusunu bıraz daha dusurebılırdın ıyı calısmalar

Tepki
0
cok iplik atlamasi gordum, orada iplik kes neden kullanmadiniz acaba, desen buyuk oldugu icin maine zaten o iplikleri keseceginden dolayi mi, yoksa unuttunuz mu?

Tepki
0
ilk desende mavi olan yerde acaba hangi dikiş tipini kullandınız.. ben çözemedim acıkcası yeniyimde bilmiyorum.. ikinci desenide merak ettim aynı mavi olan bölgeyi

Tepki
6
eminimki bu is kendini islenince gosterir.Ipege gunes isigi vurdugunu dusunuyorumda hos olur yalniz kahvedeki dumanlar kahvenin arkasinda kalmasaymis iyiymis.ELine saglik guzel olmus

Yukarı Alt