Mutfak

yavuz94

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar uzun bir süreden sonra bir mutfak yapıverdim xD Buyrun.
Mutfask robotundaki saydamlığı tam hissettiremedim malesef. Plastik bi saydam madde yaratamadım istediğim gibi

Tepki
5
Çok şirin olmuş. Hiş mi çekmece yok. Ayrıca spatula vs. ocak/fırın a yakın olsa daha iyi olurdu sanırım. Ayrıca lavabonun hizasına 2 dolap denk gelmiş. Bayağı genişmiş mutfak Maaşallah, bizim ev bu kadar yahu... :D

yavuz94

Üye
Tepki
0
Öncelikle ikinize de teşekkür ederim :)

Çekmece en sonda aklıma geldi niyese ben de uğraşmak isteemdim açıkçası :D Dolaplarda biraz göz ebat anlamında bozukluklar olmuş ben de şmdi fark ettim yorumunuz için sağolun :)

ekinoks76

Üye
Tepki
4
Şirin bir mutfak fakat; kullanışsız bir mutfak olmuş üst ekmeklik tarzı dolapları kopyala yapıştır deyip çoğaltmış işin kolayına kaçmışsınız çekmeceler yok renklerde çok rengarenk olması hoş durmamış bunun yanı sıra gölgeler gayet başarılı olmuş ve max i iyi kullanmış ortaya birşeyler çıkarmışsınız eksikleri var biraz daha yaşanabilecek kullanılabilecek orjinal fikirler deneyin eminim biraz rahatlıktan çıkıp uğraşmaya yönelirseniz çok çok daha güzelleri çıkıcaktır ortaya başarılar:)

yavuz94

Üye
Tepki
0
Çekmeceler baya sorun olmuş sanırım bir dahaki sefere kesinlikle yapmam gerekiyor :) Şirin bişey olsun diye rengarenk yapmıştım ve daha modern bi görünüm alır diye. Sağolun :)

Tepki
67
Ben dolaba dolap demem dolabın çekmecesi yoksa, eline sağlık şirin bir çalışma olmuş.

Yukarı Alt