Müzik grubu için düzenledeğim bir afiş

sizce puanlaması nedir

• 1

• 2

• 4

• 5

• Toplam katılım
    1
  • Poll closed .
Tepki
4
bu benim ilk çalışmam.hatalarım nelerdir acaba?

Dosyalar

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
gelişime açık,
düzenleme noktasında;
sponsor logosu ve mekan ismi + adres iletişim bilgilerini,
çalışmanın alt kısmına mı alsak acaba ?

Tepki
4
bu çalışma a5 kağıtı için yaptım.aslında aklımda öyle bir şey vardı.bu seferde çocukların resmi çok kapanacaktı.kafamda da yerleştiremedim yani.bir tane de a4 kağıdında var.onu da paylaşayım

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Fontun türkçe olmaması gibi bir sıkıntı var bir de 10 TL yazısının büyüklüğü beni rahatsız etti. Böyle insanların gözüne gözüne sokar gibi... Önce işi satalım, sattıktan sonra elbette afişte o fiyat aranır... :)

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Hayırlı olsun diyelim o zaman... En azından 10 TL yazısı çok sırıtmamış fakat baskıda sıkıntı oluşturmaz inşallah yani baskı sonrası kesimde çünkü köşeye çok yakın ve solda bulunan sizin isminizin yer aldığı kısım... Bununla ilgili uyarmadı mı sizi matbaanız ?

Tepki
4
doğru diyorsunuz aslında.ben onu düşünmemiştim hiç.bu bilgi için teşekkür ederim.dediğim gibi ilk çalışmam olduğu için böyle konularda amatörüm biraz :) matbaa ya verilmedi heralde daha ben onu düzelteyim.çok teşekkür ederim :)

Tepki
4
valla ben dediğim gibi yeniyim ilk defa yapıyorum.arkadaşlara yaptım zaten.matbaa yada yarın vereceklerdi harelde olmadı düzelteyim ben onu.çok teşekkür ederim bilgiler için :)

Yukarı Alt