Nacizane bir Çalışmam:)

Ares

Üye
Tepki
0
yokmu başka yorum yahu:D

Kenan Mirza

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
17
@Ares

@Ares

@Ares

Çalışmana Bakıyorum Yorum Yazmak Geliyor İçimden Eksiklerini Görünüyor Yorumlamak İstiyor Canım Öyle Yorum Yazmak İşde Ne Bilim Eksikleri Güzellikleri Söylemek Geliyor İçinden Ama Birde Yukarıda Verilen Yorumlara Verdiğin Cevaplara Bakıyorum.... Püfff Uçuyor Gidiyor Yorum İsteğim...... Neden Acaba ?

Dikkat Bence Biraz Daha Çünkü Yorum Yapanlara Saygı Göstermen Lazım.ki Yorumlar Eksik Olmasın Sen Kalkıp Burada Bir Kişiye Bir Değişik Üslüp Kullanırsın Arkasından Yorum Yapacak İnsanlarda Senın Uslubuna Dayanarak Yorum Yazmaktan Vaz Geçer -> Acaba Banada Aynısını Söylermı Acaba Banada Böyle Uslüb Kullanırmı......!

Bence İlgi Ve Eleştri İyi veya Kötü Beklıyorsanız Saygıyı Elden Bırakmayalım Lütfen....

Kolay Gelsin Benim Yorumum Yok Çalışmana.
Çünkü Öyle Yorum Yapacak Bir Hevesim Kalmadı..!

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Sn, Ares, Bu konuyu daha fazla uzatırsanız, istemeden konuyu kilitlemek zorunda kalacağım, lütfen eleştrilere açık olalım, burada art niyetli bir tutum göremiyorum. Öyle olsaydı buna ben izin vermezdim. Emine hn, sadece yorumunu yazmış...

Çalışmalarını paylaşmak isteyen herkes paylaşabilir, ama kimseye çalışmanızı paylaşın gibi bir yaptırımda bulunamayız değil mi?...

Lütfen birbirimize karşı daha saygılı olalım..

Çalışmanıza gelince : Emeğinize sağlık, sadece saçların arkasındaki vectorleri biraz çoğaltabiliriz ve onları biraz daha özenli yapabilirseniz daha iyi olur... Bayan yüzündeki ifadeyi beğendim..

Saygılar

Seda Başer

Graphic Designer
Tepki
11
Grafik böyle bir şey işte. Kimi çok beğenir, kimi az, kimi de hiç. Ama tüm eleştrilere açık olmak gerekir. Benim beğenmediğimi de sen çok beğenebilirsin. Lütfen biraz daha saygılı olalım konuşmalarımızda. Hepimiz meslektaşız değil mi?
Yoruma gelince herşeyden önce ciddi bir emek harcanmış. Buna saygı duyarım. Genel olarak beğendim. Ufak tefek şeyler olsa da böyle çizimlerde maalesef gözden kaçabiliyor. Ama bence sorun yok. Başarılı... Tebrikler.

Tepki
0
Arkadaşlar herkesin kendine özgü bir yeteneği vardır . Yalnız şunu unutmayalım el elden herzaman üstündür. Bence Burdaki yorumlarımız birbirimiz inciltecek şekilde değil yani yıkıcı değil yapıcı yorumlar yapılmasında fayda var. Arkadaşımız burda belirli bir emek sarf ederek bir çalışma yapmış. Ben Illustrator kullanmadım daha önce fakat illaki bu programında kendine göre basit efekler ile bu fotoyu daha güzel gösterilme gibi bir şansı vardır. Biz arkadaşımıza yol göstereceğimiz yerde...

"Gökhan GENÇ" hiçbir şeye benzemiyo erenciğim .... Tarzında bir yorum bence hiç hoş değil. Lütfen birbirimize yardımcı olmaya çalışalım...

Bu arada Çalışma Çok Sade olmuş ama bu çizimler ile ileride gerçekten profesyonel çalışmalara imza atacağınızdan eminim. başarılarınız devamını dilerim. saygılar...

karakalem

Üye
Tepki
0
eminecik valla ikinizde galba asabi anınıza geldiniz ... bence güzel olmuş biraz daha dikkat ve bakış açısındaki perspektife dikkat edilirse daha mükemmel bir çalışma ,ve profesyonelliğe bir adım daha yaklaşılmış olabilir .ellerine saglık harcadıgın zamana degmesi dileklerimle

Tepki
100
@ozan barın
ozan bey arkadaşın çizdiğini iddia ettiği çalışma üzerinde mi ekleme yaptınız.
yoksa nette bulunan milyonlarca vektörden biri mi bu?
sizin mesajınız açıklayıcı olmayınca tereddütlerimi dile getirmek istedim.
saygılar...

Yukarı Alt